A co byście powiedzieli na połączenie dwóch gier, MMO Counter Strike Online i gry na PC StarCraft? Niemożliwe? Otóż możliwe, czego dowodem może być najnowszy produkt studia CJ E&M Games Ground Zero.

Jest to dość nietypowy FPS opierający się na tradycyjnej zabawie łącząc w sobie wiele elementów strategicznych. W grze znajdziemy dwie frakcje, które żywiołowo rywalizują ze sobą, a wszystko otoczone nowoczesną bronią i wspaniałą trójwymiarową grafiką. W grze daną specjalną bronią możemy poruszać w określonym kierunku bądź zostawić niech sobie lata automatycznie. Może też wybuchnąć w określonym czasie i miejscy, pomóc graczom uciec przed niebezpieczeństwem, a nawet zyskać przewagę, gdy ścierają się dwie strony w walce.


Oprócz specjalnych broni są dostępne i te podstawowe, jak karabiny, pistolety czy bronie snajperskie. Dodatkowo mogą zachwycić jonowe efekty podczas korzystania z różnych broni. Gra jest zupełnie darmowa, ale oczywiście dostępne będą metody mikropłatności. Do gry także mają zostać dodane w najbliższym czasie kostiumy, eliksiry, w tym te zwiększające lvl czy exp i wiele innych ciekawych elementów.


Gry podobne