Studio InnoGames w wersji angielskiej gry Grepolis uwolnił swoich Bohaterów. Andromeda, Herkules i Leonidas jak i inne ikony mitów greckich wkraczają do świata gry z wielkim hukiem. Każdy z wyżej wymienionych obdarzony jest kilkoma unikalnymi zdolnościami, które w każdej chwili mogą zostać użyte w walce. Bohaterowie mogą być odblokowani jedynie na ściśle określonych światach gry, a to dlatego, aby nie zakłócić równowagi w istniejących światach. Anglojęzyczni gracze odblokują bohaterów na świecie Ithaca i międzynarodowym serwerze Machlos.

Aby posiadać jednego z bohaterów gracze muszą ukończyć wszystkie zadania na wyspie. Każdy bohater będzie przypisany do danego miasta,z którego również może być posyłany do walki. Inwestując Monety Wojny i Monety Mądrości podnosimy poziom tym herosom, a to z kolei ulepsza ich wartość ataku czy zwiększa moc specjalnych umiejętności.


Grepolis

Grepolis to strategiczna gra osadzona w czasach istnienia Starożytnej Grecji. Zagramy w nią poprzez przeglądarkę i głównym zadaniem gracza jest rozbudowanie małe miasta w wielką metropolię jak i stworzenie potężnej armii za pomocą której można podbijać okoliczne wyspy. Obecnie gra liczy sobie ponad 20 milionów zarejestrowanych kont, a dostępna jest prawie na całym świecie obsługując przy tym 22 języki.

Dodatkowo ostatnio udostępniono wersję gry na iOS i Android, dzięki czemu w swoją ulubioną grę mogą zagrać pasjonacie mobilnych gier z dowolnego miejsca na ziemi.Gry podobne