Czy gry samochodowe mogą być wymagające, ciekawe, a jednocześnie cechować się prostą, nieskomplikowaną grafiką? Mogą! Najlepszym tego przykładem jest gra Grand Prix Racing Online, dostępna od pewnego czasu również po polsku, w którą zagramy używając jedynie przeglądarki internetowej, a za sam fakt uczestnictwa w rozgrywce nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, oprócz niewymaganych opłat za dodatkowe rzeczy dostępne przy mikropłatnościach.

Opis gry Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online to nie jest kolejny Need for Speed World i nie pościgacie się na trójwymiarowych torach. Jest to bardziej menadżer formuły 1, gdzie zajmiemy się zarządzaniem własną ekipą kierowców jak i drużyną, która jest nieodzownym i niezastąpionym elementem każdego wyścigu.


Co będzie należało tutaj do naszych obowiązków? Oczywiście sam zakup samochodów, pozyskiwanie nowych kierowców czy dbanie o właściwe wyszkolenia każdego z członków ekipy. A cel jest jeden, zdobycie tytułu Elite.

xslideshow_5

Jednak sukces to połączenie kilku najważniejszych elementów, czyli właściwa współpraca w zespole, dobrzy kierowcy i jeszcze lepsze bolidy. Do tego nutka ciężkiej pracy i zwycięstwo mamy gwarantowane. Ale z drugiej strony te wszystkie działania wymagają od nas potężnej gotówki, której de facto na starcie zabawy nie mamy zbyt wiele i w tym przypadku jako dobry menadżer rozglądać się musimy za sponsorami. To od kasy włożonej przez sponsorów zależy nasze zwycięstwo, od tego w jaki bolid zainwestują, jakich opłacą nam kierowców. Oczywiście lepszy sponsor to więcej kasy, a większa kasa to lepszy sprzęt i wydajniejsi ludzie, a to już przekłada się na kolejne wyścigi, na zwycięstwa w Grand Prix Racing Online, a wyścigów jest sporo bo czeka nas do 17 zmagań na światowych torach każdego tygodnia, a doliczając do tego fakt, że z każdym ruszymy w szranki w dwóch zmaganiach to już w ogóle zajęcia nam nie powinno brakować.


A co z wyścigami?

No niestety, pamiętajcie że w Grand Prix Racing Online jesteśmy tylko menadżerami, nikim inni, więc każdy rajd możemy jedynie podziwiać z daleka, a całą resztą zajmie się kierowca i drużyna. My mamy zadbać jedynie o to, aby to wszystko się kręciło jako tako, aby kierowca był zawsze wydajny, a pojazd sprawny. Martwimy się przede wszystkim skąd na to wszystko wziąć kasę.


Gry podobne