Studio Redbana właśnie wypuściło „The Scar” czyli drugą część aktualizacji Bristia do gry MMO Grando Espada. Za pomocą owej aktualizacji wojna o niepodległość Bristia nabiera zupełnie innego wyrazu. Gubernator Caisse Kielce znika, a wraz z nim sekret Wyzwoleńczej Armii Bristia co powoduje eskalacje konfliktu pomiędzy Royal Guards i Bloody Navy.

Dodatkowo możemy wynająć Oliwię, jest ona szpiegiem i całkiem dobrze radzi sobie ze sztyletami i walką wręcz. Aktualizacja doda nam również mapę, oczywiście jej nazwa toThe Scar, gdzie znajduje się mroczne miasto Coster, w którym na zawsze odbił się wojenny ślad, ale żywych istot tutaj nie znajdziecie, zamieszkują tutaj wyłącznie mściwe duchy.


Patch prezentuje nam również nową broń „Elite Bristia Weapons”, która może zostać zdobyta w nowym rajdzie Breeze. Nie obejdzie się również bez zmiany niektórych parametrów gry, aby wprowadzić bardziej zbalansowaną rozgrywkę, jak i w końcu pojawi się system buffów, więc party tworzone przez graczy będzie silniejsze niż wcześniej.

Oliwia

Gry podobne