Protektor Ryb: jego zadaniem jest nie tylko zapewnienie skutecznej obrony, ale i zadanie mocnego ciosu. W zależności od liczby posiadanych wojsk, koncentruje się na obronie lub na ataku. Szał Protektora: Gdy siły militarne herosa wynoszą ponad 50%, Tryb Strażniczy zwiększa obronę, a gdy siły spadną poniżej 50%, Tryb Szału zwiększa atak. Tryb Strażniczy: Gdy liczba wojsk w oddziale herosa wynosi >50%, a heros używa swej specjalnej umiejętności, zmniejszone zostają wszelkie obrażenia które odnosi (wliczając fizyczne, finezyjne i magiczne). Gdy heros wchodzi w Tryb Strażniczy, efekty Trybu Szału wygasają. Gdy liczba wojsk w oddziale herosa wynosi ≤50%, a heros używa swej specjalnej umiejętności, mniejsza liczba pozostałych wojsk, powoduje silniejsze ataki (wliczając fizyczne, umiejętności). Gdy heros wchodzi w Tryb Szału, efekty Trybu Strażniczego wygasają.

(Uwaga: Zarówno broń jak i konie wykorzystują pełen bonus Trybu Szału.) Pomysł na tego herosa poddał nam brazylijski gracz o nicku "Raziel".  Od 19 lutego do 20 marca, gdy księżyc jest w Rybach, doładuj za łączną kwotę 1000 Złota, aby otrzymać za darmo Herosa Zodiaku – Wojownika Ryb. Herosa tego nie można zdobyć w żaden inny sposób po zmianie znaku Zodiaku.


1. Heros Zodiaku posiada wspaniałą animację, wyróżniający się kolor, włada unikalnymi oddziałami i posiada specjalne umiejętności.

2. Heros Zodiaku nie wymaga rozwoju! Jego poziom równy jest poziomowi gracza; atrybuty podstawowe i poboczne są wysokie.

3. Zdobyty Heros Zodiaku nie będzie zajmował miejsc innych herosów!


4. Wszyscy Herosi Zodiaku mają limit czasowy użycia. Po zdobyciu Herosa Zodiaku, możesz go używać za darmo przez 20 dni; po tym okresie, musisz użyć Magicznej Rudy aby wydłużyć limit czasowy użycia Herosa Zodiaku. Magiczną Rudę zdobyć możesz w skrzyniach skarbów dziennych misji lub kupić za Złoto.

5. Gdy ilość zdobytych Herosów Zodiaku osiągnie pewną liczbę, odblokowany zostanie ekskluzywny ekwipunek Herosów Zodiaku oraz tajemniczy heros o przepotężnej umiejętności!


Gry podobne