Pewnie każdy z was choćby słyszał o serialu Gossip Girl opowiadający o bloggerce opisującej skandaliczne życie uczniów szkoły Upper East Side.

To na podstawie tej serii powstała dostępna na portalu społecznościowym facebook gra przeglądarkowa Gossip Girl: Social Climbing. Gracz ma okazję wspinać się po drabinie kariery na Manhatanie. Produkcja jest głównie kierowana do piękniejszej części naszego społeczeństwa – kobiet.


Na początku musimy wypełnić prostą ankietę, na którą musimy odpowiedzieć. To właśnie od tych odpowiedzi zależy wygląd naszej postaci. Gdy już wszystko wypełnimy to możemy przejść do dalszej rozgrywki. Zadania w grze polegają głównie na wybieraniu się na różne impry, aby tak narobić troszkę szumu wokół własnej osoby. Dodatkowo możemy zbierać punkty za uczestniczenie w różnych wydarzeniach. A może akurat zobaczą Cię media z kimś sławnym? A jak uznają twój ubiór za trendy to dostaniesz dużo dodatkowych punktów. Jeśli ilość punktów rośnie to rośnie twój prestiż i popularność.


Gry podobne