Wróżbiarka zacznie odwiedzać zamki w Goodgame Empire dzisiaj, dając graczom dostęp do potężnych przepowiedni o tym, co skrywa przyszłość.

Czym są wróżby przygotowywane przez tę tajemniczą postać?

Wróżby dają graczom szansę bezpośredniego zgarnięcia nagród z puli dostępnych wyróżnień.
Gdy Wróżbiarka otrzyma należną jej płatność, przystąpi do opracowywania wróżby, wejrzy w przyszłość zleceniodawcy i zapewni mu nagrodę, którą mogą być przedmioty do konsumpcji, rubiny, a nawet coś jeszcze rzadszego. Liczba wróżb, które można uzyskać w ciągu dnia, jest ograniczona. Gdy dzienny limit zostanie osiągnięty, trzeba będzie poczekać, aż Wróżbiarka ochłonie.


Uwaga: Każda wróżba skupia się na innym odcinku przyszłości gracza, toteż koszty kolejnych przepowiedni, otrzymywane przedmioty, a nawet liczba przyznawanych nagród mogą być bardzo różne.

Premia subskrypcji

W najnowszej aktualizacji wprowadzamy premię lojalnościową dla dostępnych pakietów subskrypcji. Premia lojalnościowa zapewnia graczom dodatkowe rubiny za każdy zakup rubinów dokonany w sklepie z rubinami. Pomówmy przez moment o lojalnościowym aspekcie przedsięwzięcia:

im dłużej posiadasz wykupioną subskrypcję bez przerwy, tym wyższą premię otrzymujesz. Na przykład: posiadanie subskrypcji przez 1 miesiąc zapewnia 5% rubinów więcej, podczas gdy subskrypcja posiadana bez przerwy przez 5 miesięcy zapewnia aż 20% dodatkowych rubinów.


Gdy w pewnym momencie postanowisz zrezygnować z subskrypcji, a następnie ją wznowisz, otrzymywana premia wróci do stanu początkowego. Aktualna premia lojalnościowa gracza będzie wyświetlana w sklepie z rubinami.

Dodatkowe efekty elementów wyglądu

Bieżąca aktualizacja wprowadza także zmiany dotyczące tymczasowych elementów wyglądu. Limit jednostek na froncie oraz na skrzydłach zostanie zwiększony. Co najważniejsze jednak, zwiększona zostanie liczba fal, które można wysłać do walki z wrogami.


Bez pożarów: nowy efekt globalny

Do gry wprowadzony zostanie nowy efekt globalny, który zapewne ucieszy wielu użytkowników. Efekt ten dezaktywuje możliwość podpalania i palenia budynków należących do przeciwników. Nareszcie koniec z pobudkami w płonącym zamku!

Nowy zestaw elementów budynków:

Najnowsza aktualizacja gry wzbogaca zimową tematykę o dwa nowe budynki, w sam raz na nadejście trzaskających mrozów. Zimowe koszary oraz zimowy kamieniołom będą dostępne już wkrótce. Tutaj można rzucić na nie okiem:

 Zestaw szachowy Cesarza:

Mamy ponadto nowy element wygląd dla zamku i mapy świata:

Zestaw szachowy Cesarza zapewnia armii strategiczną przewagę w postaci zastraszania wrogów napotykanych w epickich bojach!


Gry podobne