W Goodgame Empire rankingi nie zawsze odzwierciedlały prawdziwą siłę i tym samym zamiast wliczać do nich jedynie samych budynków postanowiono dodać tam także punkty za jednostki plus te za zdobyte przedmioty, które aktualnie zostały nałożone i są używane. Tym samym, te wszystkie składowe całkowicie odmienią wygląd listy rankingowej i poznamy teraz prawdziwą siłę każdego władcy imperium.

Szybsza rozgrywka dzięki przyśpieszeniom

Atakując zamki Baronów Rozbójników w Goodgame Empire jak i wieże innych państw będziemy teraz mogli zdobyć przyśpieszenia, które znacznie zredukują czas oczekiwania na zakończenie różnych czynności. Ich jakość będzie losowa, niektóre pozwolą nam skrócić czas jedynie o minutę, podczas gdy inne skrócą ów czas nawet o parę godzin, więc warto próbować, starać się i po prostu walczyć.


Warto również nadmienić, że napadając wyższe poziomy zamków Baronów Rozbójników wzrastają nasze szanse na lepsze przyśpieszenia. Co więcej, warto zbierać kilka przyśpieszeń, gdyż będzie można użyć dowolnej ich ilości, aby przyśpieszyć pojedynczą czynność. Mało tego, przyśpieszeń będzie można użyć do szybszego wykonania badań czy przesyłu surowców jak i jednostek. Nie chce wam się czekać na możliwość ponownego napadu na zamek Barona? Również i ten czas możecie skrócić.


Gry podobne