Golfstar jest symulacją gry w golfa 3D MMO, gdzie tworzymy swoją postać i personalizujemy ją za pomocą różnorodnych ubrań i akcesorii. Możemy zagrać solo, albo z innymi użytkownikami do 30 na jedną grę. Golfstar jest inspirowany stylem anime. Gra w golfa ostatnimi latami staje się coraz popularniejszą rozgrywką i nie jest już domeną tylko bogaczy. Golfstar jest obecnie publikowany przez studio Gamigo, a golf online zobaczymy również w takich produkcjach jak Shot Online, jak również w innych grach golfowych jak Pangya i Tiger Woods Online, ale mimo takiej konkurencji, prezentowana gra, ma bardzo dużo do zaoferowania swoim pasjonatom.

gra w golfa online golfstar


Gracz wybiera swoją płeć, imię i biografię. Każda postać może być nieco dostosowana poprzez zmianę stylu włosów i ich koloru, mamy dwie twarze do wyboru, ale to za mało, aby pozwolić nam na stworzenie gracza, który odróżni się od innych zawodników.

Mimo, że gra w golfa stara się dorównać realizmowi tej jaką znamy z prawdziwego życia to sterowanie w Golf Star jest bardzo proste, najpierw używając spacji ustawiamy siłę strzału, celujemy i uderzamy. Proste nie? Używając myszki możemy zdecydować, w którym kierunku poleci nasz piłka, sama kamera w grze też jest kierowana przez myszkę i mamy tutaj trzy różne widoki, wszystko po to, aby grało nam się jak najlepiej. Nasz golfiarz może nauczyć się także różnych umiejętności, które później można dodać do paska akcji, więc używając klawiatury numerycznej mamy do nich szybki dostęp.

gra w golfa online golfstar 1


Podczas, gdy grafika i kontrola w grze MMO Golfstar jest bardzo realistyczna to zmagania z nnymi graczami już takie nie są. Podobnie jak w Shot Online, Golfstar w grze bierzemy podczas strzełu pod uwagę różne czynniki jak siła i kierunek wiatru, a także inne warunki atmosferyczne, nawet wilgoć. Oczywiście po przejściu licznych kursów w grze może mieć to wpływ na naszą celności, a co najważniejsze to nie jest możliwe wzięcie przed strzałem tych wszystkich czynników pod uwagę, gdyż mamy na to za mało czasu – od 30 do 90s nie jest to zbyt wiele.

Niby gra Golfstar (symulacja gry w golfa) jest darmowa to większość sprzętu wpływającego na nasze statystyki w grze może być kupione tylko za walutę premium, podczas gdy te słabsze kupimy za walutę normalną. W grze będziemy mogli dołączyć do tzw. Klubu, te struktury są kluczowe w grze, zdobędziemy dzięki temu liczne przedmioty, które usprawnią nasze zmagania, podniosą takie staty jak dokładność, siła, wytrzymałość lub kontrola.

Gracz może zbierać doświadczenie i umiejętności w licznych kursach w Golfstar, obecnie jest ich tylko cztery, a każdy z nich wygląda praktycznie tak sami, no w sumie oprócz White Cliff. Na szczęście znajdziemy tutaj różne tryby gry, które uczynią ja bardziej interesującą: stroke, match, skins, competition i team competition.


gra w golfa online golfstar 2

Golfstar jest jedną z najlepszych symulacji gry w golfa online, jest realistyczna, szybka i wspiera społeczności poprzez lobby gry i gildie. Jednakże gra na obecną chwilę oferuje ograniczoną zawartość. Niestety same narzędzia i ekwipunek mają cechy takie jakie znamy ze strzelanek (FPS), które mają swoją wytrzymałość i pewne limity, dlatego trzeba uważać na to czy niszczymy swój sprzęt jeśli nie mamy za dużo kasy. Jednak jeśli szukasz realistycznej gry w golfa to Golfstar będzie najlepszym obecnie wyborem.

Kody, cheaty czy też hacki do gry Golfstar nie istnieją, pobierając programy z internetu narażasz się na utratę konta.


Gry podobne