Go2goal to gra, którą mogę swobodnie polecić każdemu fanowi piłki nożnej, którzy uwielbiają menadżery futbolu i wszelkiej maści symulacji, w których możemy stworzyć i zarządzać własną drużyną piłkarską.

Jeśli oglądanie meczy w telewizji to dla was za mało, czy wyjścia na stadiony to znajdziecie w niej coś dla siebie, w sumie nie ma znaczenia ile macie lat, bo gra Go2Goal jest dla każdego.


Opis gry Go2Goal

Gracze wcielają się tutaj w roli jednego z piłkarzy. Muszą trenować i powiększać swoją wartość rynkową dzięki nabywaniu nowych umiejętności i staraniom, aby zostać gwiazdą danej ligi. Nie oczekujcie, że jak w Fifie znajdziecie tutaj trójwymiarową grafikę, nie, wszystko zostało tutaj wykonane w technologii 2D, a rywalizować będziemy z tysiącami graczy z całego świata. Zagrać możemy za darmo posiadając jedynie dostęp do internetu i sprawnie działającą przeglądarkę www. Z tego co udało mi się zauważyć gra dostępna jest w kilku językach, również po polsku i systematycznie jest aktualizowana po dzień dzisiejszy.

go2goal 003

Gracze w Go2Goal mogą zrobić tutaj nie lada karierę piłkarską, a z dobrym nazwiskiem i rekomendacjami dołączyć można do najlepszych klubów z całego świata. Jednak jeśli nasze ambicje są większe to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykreować własny team. Będziemy codziennie trenować, zarabiać kasę i uczestniczyć zarówno w małych jak i wielkich turniejach, aż uda nam się zagrać w Mistrzostwach Świata i uzyskać puchar.


Gracze powinni skupić się także na wykonywaniu wiele z dostępnych misji, które pozwolą im zdobyć popularność i odblokować części gry zablokowane systemowo z powodu nie spełnionych wymagań.


Gry podobne