Jesteś fanem przygód, które toczą się w nieskończonym świecie MMO? Wolisz bardziej gry przez przeglądarkę aniżeli ciężkie klienty, których pobieranie i odpalenie na komputerze mocno obciąża twój sprzęt? Jeśli wszystkie odpowiedzi były na TAK to doskonale!

Mam dla ciebie ciekawą grę o nazwie Glory Wars, w której wcielimy się w bohaterskiego wojownika, który ruszył na magiczną ziemię w poszukiwaniu przygód.

Opis gry Glory Wars

To właśnie w tym miejscu mamy szansę udowodnić, że jesteśmy prawdziwymi herosami naszych czasów.Ów świat, o którym wspomniałem wyżej to Enduria, gdzie możemy wkroczyć zarówno jako wojownik, magik, albo strzelec i eksplorować go krok po kroku, kamień po kamieniu – plus oczywiście przyjdzie nam się zabijać wiele potworów, które niewątpliwie staną nam na drodze do celu. Naszym głównym celem jest podbicie stolicy zwanej Chirasol.

glory-wars 001

Glory Wars nie zaimponuje nam grafiką, same walki są animowane, widzimy ciekawie stworzone lochy i dobrze zaplanowane zadania, ale najważniejsze w tym wszystkim są nagrody. Oczywiście musicie pamiętać, że nie jesteście sami w tym świecie i tysiące innych graczy z całej kuli ziemskiej każdego dnia dołącza do gry, aby przeżywać fantastyczne przygody.

Waleczni gracze również odnajdą swoje miejsce w Endurii, można przecież podbijać miasta innych graczy, tworzyć wielkie przyjaźnie, zawiązywać sojusze, a w dogodnym momencie przemienić je w deklaracje wojenną. Polityczne intrygi i wojny klanowe to dzień powszedni każdego wojownika, ale samotnie nic nie osiągniemy i potrzebna jest pomoc prawdziwych przyjaciół, których zebrać można w klany, aby ramię w ramię zmierzać ku kolejne przygodzie.

WARTO ZOBACZYĆ  Pociągi Dzikiego Zachodu na NK

glory-wars 002

Zafascynowała was oferta tak wspaniałej podróży? Gotowy jesteś ruszyć do walki i rozpocząć karierę wojownika w Endurii. Nie bójcie się nowych wyzwań, zarejestrujcie się do Glory Wars już dziś i walczcie o chwałę.