Studio Gamebox, twórca Project Tank, ogłosiło zamknięte testy beta swojej najnowszej gry osadzonej w czasach drugiej wojny światowej General War: Memories. Pierwsze CBT wspomnianej gry ruszają właśnie dziś. Jest to kolejna gra strategiczna o charakterze wojennym, gdzie będziemy do walki używali szeregu różnego rodzaju formacji, w których znajdą się różne jednostki zarówno pojazdy opancerzone, piechota i artyleria.

General War jest w pełni dostępna z poziomu przeglądarki, a grafika prezentuje nam typowe realia wykonane w 2.5D. Znajdziemy tu wiele miejsc, które powstały na wzór tych na jakich rozegrały się największe bitwy drugiej wojny. Możemy dowodzić swoją armią zarówno w pojedynczych walkach jak i w trybie kampanii.


Obecne testy CBT mają służyć zebraniu wszelkich uwag, błędów zgłoszonych przez samych graczy, aby nadchodząca open beta dała nam jeszcze więcej radości z samej zabawy. Testy potrwają do 22 kwietnia i niestety po nich nastąpi wipe, stracimy całe nasze osiągnięcia, ale mam nadzieje, że to nie zniechęci Was do testowania. 


Gry podobne