Gardenscapes to niesamowita gra logiczna, która prócz mechaniki match-3 łączy także elementy z fabułą, gdzie naszym głównym zadaniem jest odbudowanie / odrestaurowanie ogrodu obok rezydencji. Poniższy poradnik to zestaw najczęściej zadawanych pytań przez graczy, który powie Wam jak grać, czy jak zdobyć życia i monety za darmo, aby efektywniej przechodzić kolejne poziomy.

Na czym polega gra?

Musisz ukończyć jeden lub więcej celów w Gardenscapes, aby pokonać poziomy match-3. Cele są wyświetlane przed rozpoczęciem każdego poziomu. Dopasuj trzy lub więcej elementów tego samego typu, aby wypełnić cele i przejść przez kolejne poziomy. Istnieją różne przeszkody, które sprawiają, że poziomy są trudniejsze. Zazwyczaj masz ograniczoną liczbę ruchów na każdym poziomie, więc korzystaj z nich mądrze.


Im więcej ruchów pozostanie na końcu każdego poziomu, tym większa będzie twoja nagroda!

Dlaczego muszę przechodzić kolejne poziomy?

Poziomy są istotną częścią gry – pokonanie ich daje gwiazdy, których potrzebujesz, aby przywrócić ogród i przejść przez fabułę.

Zarabiasz również monety za zwycięskie poziomy. Mogą być używane do zakupu dopalaczy match-3.

Czy mogę powtórzyć poziomy?

Niestety nie. Pokonane poziomy nie mogą być powtarzane.

Utknąłem na poziomie. Jak w końcu mogę go przejść?

Niektóre poziomy są naprawdę trudne do pokonania, choć zwycięstwo zawsze jest możliwe! Nie poddawaj się i bądź ostrożny podczas formułowania strategii. Oto kilka ogólnych wskazówek dla Ciebie:

 • Sprawdź cele przed rozpoczęciem poziomu i spróbuj dopasować elementy, których potrzebujesz najpierw, aby ukończyć poziomy szybciej.
 • Zbadaj pole gry przed rozpoczęciem i zaplanuj swoje pierwsze ruchy z wyprzedzeniem, zamiast robić losowe dopasowania.
 • Nie podążaj za wskazówkami sugerowanymi przez grę, ponieważ nie zawsze są one najlepszym rozwiązaniem. Używaj ich tylko wtedy, gdy nie widzisz innych możliwych dopasowań.
 • Staraj się tworzyć dopasowania na dole planszy, ponieważ spadające kawałki zwiększają twoje szanse na automatyczne dopasowania.
 • Staraj się robić większe dopasowania, aby uzyskać potężniejsze bonusy!
 • Spróbuj zdetonować kilka dopalaczy jeden po drugim, aby załadować Rainbow Blast szybciej!

Jak przenieść grę na nowe urządzenie?

Możesz przenieść swój postęp ze starego urządzenia do nowego, łącząc grę na nowym urządzeniu z tym samym kontem Facebook, którego użyłeś dla pierwszego urządzenia:


 1. Zainstaluj grę z App Store, Google Play lub Amazon Appstore na nowym urządzeniu.
 2. Podłącz nowo zainstalowaną grę do tego samego konta Facebook, którego użyłeś na starym urządzeniu.
 3. Stuknij Wybierz w wyskakującym oknie w opcji Na serwerze.
 4. Wpisz OK, aby potwierdzić.

Twój postęp w grze zostanie przeniesiony i możesz cieszyć się grą w tę samą grę na nowym urządzeniu.

Jak zacząć grę od nowa?

Niestety, nie możesz rozpocząć gry na nowo / zrestartować grę na tym samym urządzeniu. Możesz jednak zainstalować grę na innym urządzeniu, aby grać od początku.

Jeśli gra jest połączona z Facebookiem, upewnij się, że nie łączysz jej z tym samym kontem na innym urządzeniu. W przeciwnym razie Twoje postępy zostaną zsynchronizowane.

Dlaczego potrzebuję gwiazd i jak je zdobyć?

Gwiazdy w grze Gardenscapes są specjalnym zasobem w grze, którego potrzebujesz do wypełnienia zadań związanych z renowacją ogrodu. Zarabia się je grając na poziomach match-3, gdzie dostajesz jedną gwiazdkę za każdy regularny lub trudny poziom, który pokonujesz i dwie gwiazdki za super trudne poziomy.

Jak odblokować nowe obszary w ogrodzie?

Ogród jest podzielony na obszary, które są odblokowywane jeden po drugim. Przywrócenie każdego obszaru zajmuje 3-5 dni (ukończenie wszystkich zadań). Wykonanie zadań w ogrodzie kosztuje nas do pięciu gwiazdek, więc pokonać trzeba trzy poziomy, aby je zdobyć. Wykonanie niektórych zadań zajmuje więcej czasu, ale zawsze możesz przyspieszyć proces, jeśli nie chcesz czekać. Śledź swoje postępy i bieżące zadania za pomocą tabletu w grze w lewym dolnym rogu ekranu.

Jak spersonalizować obszar w ogrodzie?

Możesz zmienić sposób, w jaki większość obiektów w ogrodzie wygląda po ich zbudowaniu lub przywróceniu za pomocą trybu projektowania. Stuknij i przytrzymaj obiekt w ogrodzie (ławkę, latarnię uliczną, dekoracje kwiatowe itp.), Aby zobaczyć dostępne wzory i wybrać ten, który ci się podoba.

Możesz zmienić wygląd obiektów, ale nie możesz zmienić ich położenia!

Lucky Spin

Koło Fortuny jest dostępne w grze po przegranym poziomie i pojawia się również jako dzienny bonus. Każdego dnia o północy (czasu lokalnego) postać zwana Einarem wpada do twojego ogrodu z jego Kołem Fortuny. Stuknij ikonę Lucky Spin po lewej stronie ekranu, aby otworzyć okno koła, a następnie stuknij Stop! -> Zbierz nagrodę.

Masz szansę na wygranie nagród, takich jak boostery, lub jeśli masz naprawdę szczęście możesz wygrać Jackpot! Jeśli nie otrzymasz premii od razu, nie martw się, nigdzie nie zniknie. Możesz ją odebrać później tego samego dnia, jeśli wejdziesz do gry.

Potrzebujesz stabilnego połączenia internetowego, aby odebrać swój dzienny bonus. Ustawienia czasu i daty urządzenia muszą być poprawne. Możesz otrzymać premię dzienną tylko raz dziennie. Niepobrane bonusy za poprzednie dni nie są zapisywane, ani nie gromadzą się.

Jak mogę zmienić swoją nazwę lub imię mojego zwierzaka w grze?

Możesz zmienić swoje imię lub imię psa, kiedy tylko chcesz:

 1. Przejdź do Ustawienia.
 2. Stuknij Zmień nazwę.
 3. W wyświetlonym oknie stuknij Zmień swoje imię, aby zmienić nazwę w grze lub Zmień nazwę zwierzęcia, aby zmienić imię swojego zwierzaka.

Jak zdobyć monety / pieniądze za darmo?

Istnieje wiele sposobów na zdobycie monet, dopalaczy i dodatkowych i nieograniczonych żyć oddzielnie lub w postaci nagród.

Monety są walutą w grze. Są używane do kilku celów:

 • Kupowanie dopalaczy.
 • Kupowanie dodatkowych ruchów lub czasu podczas poziomów.
 • Uzupełnianie życia.
 • Przyspieszenie zaplanowanych zadań w ogrodzie.

Możesz otrzymywać monety:

 • W nagrodę za pokonanie poziomów match-3.
 • W nagrodę za ukończenie dni gry.
 • W nagrodę za przywrócenie terenów w ogrodzie.
 • Od postaci w grze jako dowód wdzięczności za pomoc lub inne osiągnięcia.
 • Jako przypadkowe znalezisko w ogrodzie podczas przywracania go.
 • Za aktualizacji gry.
 • Poprzez zakupy w grze dostępne na prawdziwe pieniądze.

Jak zdobyć dopalacze / boostery?

 • Jako bonus dzienny.
 • Za wygrywanie konkursów na oficjalnej stronie na Facebooku.

Jak zdobyć darmowe życia?

 • Jako bonus dzienny.
 • Od postaci w grze jako dowód wdzięczności za pomoc.

Jak zdobyć inne nagrody?

Możesz otrzymać cały zestaw nagród (monet, dopalaczy i / lub nieograniczonego życia):

 • Za ukończenie dnia gry (po zakończeniu wszystkich zadań wyświetlanych na tablecie w aktualnym dniu gry).
 • Jako Jackpot w codziennej premii.
 • Za wypełniania zadań podczas wydarzeń specjalnych

Jak mogę zmienić swoje zdjęcie profilowe?

Możesz wybrać zdjęcie profilowe spośród tych dostępnych w Gardenscapes lub użyć swojego profilu na Facebooku, jeśli gra jest połączona z Twoim kontem na Facebooku. Przejdź do ustawień i stuknij obraz na przycisku Twój profil (jeśli masz zwierzaka, jest to przycisk Zmień nazwę). Wybierz zdjęcie, a następnie dotknij OK, aby potwierdzić wybór.- Zdjęcia profilowe są dostępne dla wszystkich graczy na poziomie 24 i powyżej.

Jeśli wybrałeś zdjęcie profilowe na Facebooku, pamiętaj, że nie będzie ono wyświetlane, jeśli gra zostanie odłączona od konta na Facebooku.

Jak przywrócić moje życie? Ile mogę mieć?

Możesz mieć łącznie pięć żyć, a tracisz jedno za każdym razem, gdy nie osiągniesz odpowiedniego poziomu, czyli gdy przegrasz. Uzupełnienie jednego życia zajmuje 30 minut.Możesz zobaczyć, ile masz żyć i ile czasu pozostało do uzupełnienia w lewym górnym rogu ekranu ogrodu. Możesz także użyć monet, aby uzupełnić życie lub poprosić o nie znajomych.Aby poprosić o życia lub je wysłać, stuknij ikonę życia w lewym górnym rogu ekranu ogrodu.Możesz wysłać życie przyjacielowi, kiedy tylko o to poprosi, lub raz dziennie możesz wysłać życie wszystkim znajomym. Możesz zaakceptować wysyłane ci życia, gdy masz mniej niż pięć. Możesz prosić o życie raz dziennie, nawet jeśli masz wszystkie pięć lub nieograniczone życie, lub kiedy zużyłeś całe życie, które otrzymałeś.Zwróć uwagę, że koperta pojawia się tylko na ikonie życia, gdy masz mniej niż pięć żyć i zostały wysłane do ciebie, lub gdy twoi przyjaciele pytają cię o życie.

Jeśli twój przyjaciel wyśle ci dodatkowe życie, gdy masz już maksymalnie pięć, nie będziesz mógł z niego korzystać. Ale nie martw się: będzie nadal dostępny po utracie jednego życia.

Nie widzę żyć, które przysłali moi przyjaciele

 1. Sprawdź połączenie internetowe. Upewnij się, że działa i jest stabilny.
 2. Upewnij się, że gra jest połączona z Facebookiem.
 3. Uruchom ponownie urządzenie. Być może występują tymczasowe problemy z wysyłaniem i odbieraniem danych, a ponowne uruchomienie urządzenia jest najłatwiejszym sposobem ich naprawienia.

Czym jest nieograniczone życie i jak je zdobyć?

Nieograniczone życie w Gardenscapes to specjalna nagroda, która pozwala ci grać na poziomach bez utraty życia przez określony czas.

Istnieje kilka sposobów na nieograniczone życie:

 • W nagrodę za udział w regularnych imprezach (Festiwal Sztucznych Ogni, Kwiat Oranżerii, Uprawa Zderzaków, Szkolenie Psów, Electric Show).
 • W nagrodę za Jackpot.
 • W ofertach specjalnych i sprzedaży.

Licznik rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu nieograniczonego życia. Licznika nie można wstrzymać. Jeśli chodzi o wydarzenia takie jak Oranżeria Kwiatowa lub Szkolenie Psów, zdecydowanie zalecamy pokonanie poziomu, który zawiera tę nagrodę w dogodnym czasie, dzięki czemu można zmaksymalizować korzyści z nieograniczonego życia

Czym jest katalog dekoracji?

Katalog dekoracji zawiera zestawy dekoracji tematycznych dla różnych obszarów ogrodowych. Jest dostępny dla graczy, którzy już przywrócili obszar Treehouse.

Stuknij ikonę obok tabletu w lewym dolnym rogu ekranu, aby uzyskać dostęp do katalogu.

Po przywróceniu tych obszarów możesz uzyskać dostęp do kolekcji dla różnych obszarów ogrodowych.

Nowe kolekcje staną się dostępne, gdy będziesz odbudowywać ogród i pokonywać nowe poziomy.

Możesz kupić dekoracje za pomocą specjalnej waluty – Garden Cash

Wszystkie dekoracje, które kupujesz, pozostają w grze i możesz je zastąpić w dowolnym momencie. Gracze, którzy gromadzą całe kolekcje, otrzymują dodatkowe nagrody. Stuknij ikonę pudełka na pasku postępu w górnej części katalogu, aby zobaczyć, co jest w środku.

Dla każdego ogrodu są wyjątkowe dekoracje. Nie wszystkie obszary mają jeszcze kolekcje, ale kolekcje dla tych obszarów będą wkrótce dostępne.

Jak korzystać z dekoracji z katalogu?

 1. Stuknij ikonę w lewym dolnym rogu ekranu, aby otworzyć katalog dekoracji.
 2. Wybierz obszar, który chcesz ozdobić (na przykład obszar Treehouse).
 3. Wybierz kolekcję (na przykład Tropical Paradise).
 4. Dotknij podobnej dekoracji (na przykład Bungalow), aby wyświetlić podgląd w ogrodzie.
 5. Jeśli masz wystarczającą ilość Garden Cash, stuknij zielony znacznik wyboru, aby potwierdzić zakup.
 6. Ciesz się wyjątkowymi dekoracjami ogrodowymi!

Możesz także uzyskać dostęp do katalogu, dotykając i przytrzymując elementy w ogrodzie.

Jak zdobyć GardenCash?

GardenCash możesz użyć, aby kupić dekoracje tematyczne. Dostaniesz je za darmo:

 • pokonując trudne i super trudne poziomy.
 • uczestnicząc w wydarzeniach.
 • jako nagrodę za przywrócenie ogrodu.
 • otwierając skrzynie na końcu regularnych łańcuchów poziomów.

Czym są zespoły?

Drużyny to grupy graczy, którzy chcą ze sobą rozmawiać i łączyć siły. Członkowie zespołu mogą wysyłać sobie nawzajem życia i wspólnie brać udział w wydarzeniach.Po osiągnięciu poziomu 36 możesz samodzielnie utworzyć drużynę lub dołączyć do istniejącej. Istnieją dwa typy drużyn: otwarte, do których każdy może dołączyć i zamknięte, które wymagają zgody lidera zespołu, aby dołączyć. Zespoły mogą mieć do 30 członków.

Stuknij ikonę w lewym dolnym rogu, aby otworzyć okno zespołu.

Ważna uwaga: aby uzyskać dostęp do zespołów, musisz mieć połączenie z Internetem.

Jak stworzyć drużynę?

Możesz utworzyć drużynę tylko wtedy, gdy nie jesteś w żadnej innej.

 1. Otwórz okno zespołu i przejdź do karty Utwórz zespół.
 2. Wpisz nazwę drużyny – pole jest obowiązkowe. Ważne: po utworzeniu zespołu nie możesz zmienić jego nazwy!
 3. Wprowadź opis drużyny, a następnie wybierz jego odznakę i typ.
 4. Ustaw wymagany poziom wejścia. Gracze poniżej tego poziomu w grze nie będą mogli dołączyć do twojego zespołu. Ważne: wymagany poziom nie może być wyższy niż twój własny poziom w grze.
 5. Stuknij przycisk Utwórz. Stworzenie drużyny kosztuje 500 monet w grze.

Jak dołączyć do zespołu / drużyny?

Oto różne sposoby dołączenia do istniejącego zespołu:

 • Przejdź do karty Dołącz do zespołu i dotknij dowolnego zespołu
 • Przejdź do karty Najlepsze zespoły i dotknij dowolnego zespołu
 • Stuknij przycisk Szukaj na karcie Dołącz do zespołu lub Najlepsze drużyny, wprowadź nazwę zespołu i stuknij jedną z drużyn w wynikach wyszukiwania
 • Idź do zakładki Znajomi, stuknij imię znajomego, a następnie stuknij drużynę, na której się znajduje.

Otworzy się okno zespołu. Jeśli chcesz dołączyć do tego zespołu, dotknij przycisku Dołącz. Jeśli jest zamknięta, twoja prośba zostanie wysłana do lidera zespołu.

Jak mogę zmienić nazwę mojego zespołu?

Niestety, po utworzeniu nazwy zespołu nie można jej zmienić. Wybierz ostrożnie swoją nazwę drużyny i nie używaj obraźliwego języka lub danych osobowych.

Skrzynia drużyny

Skrzynia drużynowa to regularne wydarzenie w grze. Podczas wydarzenia zbierasz złote tarcze z członkami zespołu, aby otworzyć skrzynię z nagrodami. Musisz zebrać określoną liczbę tarcz, zanim skończy się czas wydarzenia.

Wydarzenie nie zawiera specjalnych poziomów, więc po prostu kontynuuj grę. Gracze otrzymują tarcze do pokonywania regularnych poziomów, a także poziomy ze skrzyniami.

 • Musisz osiągnąć poziom 36 i dołączyć do drużyny, aby wziąć udział w tym wydarzeniu.
 • Jeśli opuścisz swoją drużynę podczas wydarzenia, nie otrzymasz nagrody.
 • Aby uzyskać dostęp do wydarzenia, musisz mieć połączenie z Internetem. Jeśli grasz w trybie offline i zarabiasz tarcze, będą one wliczane do wyniku drużyny, jeśli otworzysz grę w trakcie połączenia z Internetem przed ogłoszeniem wyników.

Czym są wydarzenia? Jak wziąć w nich udział?

Wydarzenia są dodatkowymi treściami gier udostępnianymi przez ograniczony czas.

Zazwyczaj są one związane z świętami (Boże Narodzenie, Nowy Rok Księżycowy, Wielkanoc, Halloween itp.) I są częścią każdej ważniejszej aktualizacji. Możesz dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach i ich przybliżonych datach w opisach aktualizacji lub wiadomościach w grze. Wszystkie wydarzenia mają swoje własne zegary i kończą się, gdy skończy się czas.

Możesz także dowiedzieć się o wydarzeniach, ich datach i postępie wydarzenia na karcie Wydarzenia na tablecie. W tym samym czasie może odbywać się kilka wydarzeń.

Wydarzenia mogą zawierać:

 • unikalny zestaw poziomów match-3.
 • specjalny tryb match-3 lub zadania specjalne w ogrodzie.
 • zestaw nagród za wykonanie zadań.
 • specjalne dekoracje lub tymczasowe zmiany w ogrodzie.
 • zniżki na zakupy w grze i oferty specjalne.

Wydarzenia nie pomagają w odnowieniu ogrodu, dlatego udział jest opcjonalny. Niektóre zdarzenia w grze nie są dostępne na urządzeniach z niewystarczającą ilością pamięci:

 • Urządzenia z systemem iOS i Android z mniej niż 600 Mb.
 • Urządzenia Amazon Kindle o pojemności mniejszej niż 900 Mb.

Wydarzenie Trening w Gardenscapes

Trening Psa (Dog Training) to tymczasowe wydarzenie, podczas którego musisz pokonać łańcuchy poziomów, nie przegrywając żadnego z nich. Istnieje kilka łańcuchów, które odblokowują się sekwencyjnie i zdobywasz osobny zestaw nagród za pokonanie każdego z nich: dopalacze, GardenCash i nieograniczone życia. Jeśli przegrasz poziom, musisz rozpocząć łańcuch od nowa.

Istnieją specjalne życia dla wydarzenia, które są oddzielone od tych w grze głównej. Nazywa się je smakołykami i można je znaleźć w lewym górnym rogu ekranu poligonu. Otrzymujesz 5 smakołyków, a przywrócenie każdego z nich zajmuje 30 minut. Podobnie jak w przypadku normalnego życia, można poprosić o smakołyki jak i wysłać je do znajomych.

Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich graczy na poziomie 37 i powyżej, którzy ukończyli zadanie Bring the Puppy. Nie ma potrzeby przejścia całego łańcucha za jednym zamachem. Możesz pokonać niektóre poziomy, a następnie wrócić do nich później bez utraty swoich postępów.

Wydarzenie Magiczne kapelusze

Musisz pokonać regularne poziomy bez życia podczas wydarzenia. Na każdym pokonanym poziomie otrzymasz darmowe wzmacniacze ustawione na początku następnego poziomu.

Weź udział w wydarzeniu, aby zdobyć Rainbow Blasts, Firecrackers, Bombs, Dynamite i dodatkowe ruchy. Pokonywanie kolejnych poziomów oznacza uzyskiwanie lepszych dopalaczy po rozpoczęciu kolejnych poziomów.

Wydarzenie jest regularne i ograniczone w czasie. Twój postęp jest resetowany przy każdym uruchomieniu.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich graczy na poziomie 31 i wyższym. Wydarzenie dotyczy zarówno zwykłych poziomów jak i poziomów ze skrzyniami na końcu głównego łańcucha poziomów. Kiedy dotrzesz do ostatniego kapelusza, będziesz otrzymywać bonusy, aż do końca wydarzenia lub do momentu, gdy stracisz życie. Na poziomach, które zaczynają się od samouczka, twoje bonusy zostaną umieszczone na polu po jego zakończeniu.

Wydarzenie Treasure Hound

Podczas wydarzenia musisz przechodzić regularne poziomy, nie tracąc żadnego życia. Za każdy pokonany poziom otrzymujesz darmowe boostery na początku następnego poziomu.

Weź udział w wydarzeniu, aby zdobyć Rainbow Blasts, Firecrackers, Bombs, Dynamite i dodatkowe ruchy.

Pokonanie większej liczby poziomów oznacza uzyskanie lepszych dopalaczy na początku kolejnych poziomów.

Wydarzenie odbywa się regularnie w grze i jest ograniczone w czasie. Twój postęp nie jest zapisywany i jest resetowany za każdym razem, gdy rozpoczyna się wydarzenie. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich graczy na poziomie 31 i wyższym.

Wydarzenie dotyczy zarówno zwykłych poziomów, jak i poziomów ze skrzyniami na końcu głównego łańcucha poziomów. Kiedy dotrzesz do ostatniej skrzyni, będziesz otrzymywać bonusy, które zawiera, aż do końca wydarzenia lub do momentu, gdy stracisz poziom. Na poziomach, które zaczynają się od samouczka, twoje bonusy zostaną umieszczone na polu po jego zakończeniu.

Wydarzenie Kwiat oranżerii (Orangery flower)

Oranżeria to tymczasowe wydarzenie, podczas którego pokonujesz poziomy, aby wyhodować kwiat w trzech etapach. Otrzymasz nagrodę za każdy ukończony etap: dopalacze, monety i nieograniczone życie. To regularne wydarzenie.

Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich graczy na poziomie 35 i wyższym. Wydarzenie nie zawiera specjalnych poziomów, więc po prostu graj na poziomie, na którym grasz.

Wielkanocne wydarzenie

Podczas wydarzenia zdobędziesz żetony wielkanocne, specjalną walutę wydarzenia, której możesz użyć do zakupu wielkanocnych dekoracji do ogrodu.

Możesz uzyskać żetony:

 • pokonując poziomy;
 • w nagrodę w regularnych wydarzeniach;
 • otwierając skrzynie na końcu głównego łańcucha poziomów.

Możesz zachować i wykorzystać wszystkie dekoracje, które kupisz nawet po wydarzeniu. Jeśli zgromadzisz całą kolekcję dekoracji, otrzymasz dopalacze, monety i specjalną nagrodę bonusową: wielkanocną skórkę do ogrodu, której nie można kupić za pomocą żetonów.

Jeśli chcesz zmienić swój projekt rezydencji z powrotem na zwykły, tak jak w przypadku każdej dekoracji, dotknij i przytrzymaj, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje i wybrać ten projekt, który ci się podoba.

Wydarzenie jest ograniczone w czasie, więc śledź czasomierz tuż pod ikoną wydarzenia.

Wydarzenie jest dostępne dla wszystkich graczy na poziomie 26 i wyższych, którzy ukończyli zadanie „Zainstaluj nową skrzynkę pocztową”. Możesz zmienić tylko projekt obiektów, które zostały już przywrócone przed rozpoczęciem wydarzenia. Jeśli nie wydasz wszystkich swoich tokenów / żetonów przed końcem wydarzenia, otrzymasz okres karencji, podczas którego nadal możesz z nich korzystać. Następnie zostaną zamienione na dopalacze i monety.

Wydarzenie First Time’s a Charm

First Time’s a Charm to tymczasowe wydarzenie, w którym musisz pokonać regularne poziomy lub poziomy ze skrzyniami przy pierwszej próbie bez utraty życia. Musisz zdobyć wymaganą liczbę medali, aby otrzymać skrzynie z nagrodami.

Wydarzenie jest ograniczone w czasie, więc upewnij się, że śledzisz czasomierz pod ikoną, aby zobaczyć, ile czasu zostało. Możesz zebrać nieograniczoną liczbę skrzynek z nagrodami, gdy wydarzenie jest aktywne.

Wydarzenie w Gardenscapes jest otwarte dla wszystkich graczy na poziomie 35 i wyższych.


Gry podobne