Kolejny dzień i nowa gra z gatunku dopasuj 3 elementy, ale tym razem Fruit Land prosi nas o dopasowywanie do siebie kolorowych owoców. Zasady w porównaniu do innych gier tego typu nie zmieniły się, musimy przesuwać myszką lub palcem (na urządzeniach mobilnych) elementy na planszy tak, aby stworzyły ze sobą linie (pionowe bądź poziome) składające się z co najmniej trzech identycznych owoców.

Oczywiście dopasowanie daje nam punkty, a im więcej elementów uda nam się połączyć w grupę tym więcej punktów ląduje na naszym koncie. Co ciekawsze już dopasowując cztery identyczne owoce generujemy specjalne boosty, które łączone z odpowiednimi polami dają fantastyczne efekty, ale spróbujcie zamienić miejscami dwa takie boosty, efekt będzie o wiele większy, niekiedy zdziwicie się rezultatami połączenia. Po takim połączeniu, jak opisywane powyżej, kombinacja znika z planszy i na jej miejsce spadają kolejne elementy.


Fruit Land

Aby przejść poziom musimy wykonać wyznaczone w nim zadania, ale to wszystko ogranicza nam zarówno czas (choć nie zawsze) jak i dostępna ilość ruchów. Cele są różne, niektóre mówią o zebraniu odpowiedniej ilości punktów, inne proszą nas o usunięcie lodowych bloków z planszy gry czy też wyznaczonej liczby określonych owoców. Niekiedy musimy także sprowadzić leśne owoce na sam dół planszy czy też aktywować kilka Super owoców.

Dodatkowo za pomocą Złotych Jabłek możemy kupić Boostery, które pomagają nam o wiele łatwiej przechodzić kolejne poziomy. Niekiedy trafiają się wyprzedaże całych paczek tych bonusowych elementów, ale same Złote Jabłka są dostępne jedynie za realne pieniądze.


Fruit Land

Fruit Land oferuje nam także wiele codziennych zadań, za wykonanie których możemy zgarnąć cenne nagrody. Zadania wymagają od nas usunięcia np. 500 owoców dowolnego rodzaju bądź zniszczeniu iluś tam pól zasłoniętych lodem.

Pamiętajmy również o życiach, które są prócz boosterów, jednym ze sposobów na spieniężenie rozgrywki, ale nie ma tutaj co się dziwić, twórcy muszą jakoś zarobić na utrzymanie wszystkiego co umożliwia nam płynną zabawę. Życia tracimy gdy nie uda nam się wykonać celów stawianych nam w każdym poziomie, ale odnawiają się one z czasem, a także o dodatkowe serduszka możemy prosić naszych znajomych.


Grafika w Fruit Land jest na przyzwoitym poziomie, podobnie jest z samą ścieżką dźwiękową. Jeśli jesteście zainteresowani opisywaną dziś grą to możecie pobrać ją za darmo na Google Play czy iTunes, a gracze preferujący rozgrywkę na pecetach mogą zagrać na Facebooku.


Gry podobne