Gra na facebooku French Kiss – God of Seduction to nowa na tym portalu zapewne specjalnie kierowana dla dziewczyn, gdyż tematem przewodnim jest tutaj uwodzenie, miłość, randki, czyli żadnego zabijania, a po prostu słodki romantyczny świat nastawiony na typowe działania społecznościowe. Głównym zadaniem gracza jest uwiedzenie jak największej liczby osób, przechodzenie od etapu znajomości do pożądanego francuskiego pocałunku jaki nawet mamy w tytule prezentowanej aplikacji.

Poznaj tajniki uwodzenia

Aby awansować w grze musimy ciągle wykonywać nowe zadania. Nadają nam je bogowie tacy jak Afrodyta i Apollo, albo nasi znajomi, którzy próbują nas uwieść. Zakańczając zadania nadane przez bogów napędzamy ogólną historię w grze, a jeśli chodzi o wykonanie zadań znajomych to przybliża nas to do nich… aż do francuskiego pocałunku – French Kiss.


French Kiss 002

Budynki to jeden z najważniejszych elementów gry French Kiss – God of Seduction, możemy je kupić w sklepie. Jeśli chcemy kogoś uwieść musimy wykonywać wiele różnych czynności z którymi zawsze powiązany jest jakiś z budynków. Wystarczy kliknąć na znajomego, którego chcemy uwieść, a następnie na konkretny budynek i zaczyna się wtedy pożądana akcja. Kiedy używamy budynku, a czynność jaką chcieliśmy wykonać została ukończona to staje się on bezużyteczny do momentu kiedy nie uruchomimy go na nowo przy użyciu Nebulin. Wystarczy posiadać odpowiednią ilość tejże waluty i wtedy kliknąć na nieaktywny budynek. Tracimy jedną sztukę Nebulin za każdym kliknięciem, a także za każdym razem jak zaczynamy, albo kończymy daną aktywność.

Randki, pocałunki i inne czynności…

Różne czynności wymagają określonej ilości czasu, czasem będzie to kilka minut, a czasami kilka godzin. Kiedy ktoś jest zajęty w danym budynku, to dopóki stamtąd nie wyjdzie będzie dla nas niedostępny, jednym słowem nie ukończymy zadania dopóki postać zajmująca budynek go nie opuści. Aktywności w grze French Kiss – God of Seduction również pod wieloma względami zależą od punktów charyzmy. Nie będziemy w stanie rozpocząć danej czynności jeśli nie posiadamy wystarczającej ilości punktów jeśli mowa o tym wskaźniku.


French Kiss 001

Nebulin to waluta wymagana do zakupu budynków i dekoracji. Najłatwiej pozyskać je zbierając to co kryje się pod okolicznymi chmurami. Są także głównym środkiem jakim odnawiamy wszystkie budynki. Jeśli chodzi o charyzmę to wydajemy ją za każdym razem jak rozpoczynamy jakąś aktywność, a zdobyć możemy ją na wiele sposobów: kiedy ustawiamy dekorację, po odnowieniu budynków, pomagając znajomym, awansując na kolejny poziom, albo zakańczając specyficzne zadania.

Ozdabiamy, aby przyciągnąć partnera

Ozdobami możemy udekorować swój teren, ale nie wykorzystujemy jej w żadnych działaniach, ale przyniosą nam punkty charyzmy i aury. Punkty aury zależą od naszych budynków, wzrasta ich liczba za każdym odnowieniem budynku, a także maleje za każdym razem jak któryś z nich przechodzi w fazę nieaktywności. Za każdym razem jak zdobędziemy nowy poziom Aury w grze French Kiss – God of Seduction będziemy mogli zaprosić nowego znajomego, a później próbować go uwieść. Taka sytuacja pozwoli nam na otrzymanie kolejnej serii zadań wprost od znajomego.


Oczywiście jak w każdej grze społecznościowej tak i tutaj możemy zapraszać znajomych do wspólnej gry i wybierać konkretnego z nich do uwiedzenia. Możemy również ich odwiedzać i pomagać im wykonując różne akcje jak na przykład przeszukiwać okoliczne chmury, albo odnawiać nieaktywne budynki, ale nie zaszkodzi czasem podesłać im jakiegoś prezentu.

French Kiss 003

Kiedy uda nam się ukończyć serię zadań od znajomego, w trakcie próby uwiedzenia, to uzyskujemy nowy poziom intymności, ale jest on ściśle powiązany z tą osobą. Dzięki temu zostaniemy dość sowicie nagrodzeni. Poziom intymności znajomych możemy sprawdzić po liczbie małych serc. Ich poziom intymności wzrasta za każdym razem jak zdobywamy nowy poziom Aura. Im wyższy poziom intymności tym bliżej jesteśmy tytułowego, francuskiego pocałunku.

Najważniejsze wskaźniki

To normalne, że zdobywane doświadczenie podnosi nasz poziom w grze na facebooku French Kiss – God of Seduction. Za każdym nowym poziomem dostajemy wiele ciekawych nagród, a także nasz poziom energii wzrasta do maksimum. Doświadczenie zdobywamy zakańczając zadania, wykonując inne czynności, przeszukując chmury, a także wtedy, gdy pomagamy znajomym. Jednak ważnym wskaźnikiem w grze są również monety, za które kupimy wiele rzeczy w sklepie: budynki, dekoracje, ubrania, buty, a nawet nową twarz. Monety zdobywamy podobnie jak doświadczenie.

Seals (waluta premium) to płatna waluta gry pozwalająca nam na zakup specjalnych przedmiotów ze sklepu, ale również dzięki tej walucie możemy odblokować funkcje VIP, a nawet można pominąć niektóre zadania za ich pomocą. Niewielkie ilości Seals otrzymamy za darmo po specjalnych zadaniach, ale jeśli chcemy ich naprawdę przydatną ilość to wydać będziemy musieli prawdziwe pieniądze.

Gra przeglądarkowa French Kiss – God of Seduction to naprawdę ciekawa propozycja dla dziewczyn, ale i nie tylko. Za ową aplikację możecie podziękować firmie 6waves, która już wcześniej zauroczyła nas takimi produkcjami jak Puzzle Pets Adventure czy też Paradise Club. Warto przetestować nową grę na facebooku, a że macie wolny czas na święta, więc czemu tego nie wykorzystać?


Gry podobne