Free Aqua Zoo to gra via www od studia Upjers, która pozwala graczowi utworzyć własne akwarium online, wypełnione cudownymi i bardzo kolorowymi rybkami. Free Aqua Zoo jest prostą i darmową produkcją, gdzie zajmiemy się głównie opieką nad naszym wirtualnym akwarium.

Znajdziemy tutaj grubo ponad czterdzieści różnych gatunków ryb, które możemy złowić sami, aby umieścić w naszym akwarium. No ale jak to zrobić? To proste, wsiadamy na naszą łódkę i wybieramy odpowiednią przynętę, gdyż na różne przynęty złowimy inne rybki.Dalej to już liczyć się będzie głównie nasze wyczucie i refleks. Oczywiście jeśli ktoś za bardzo podirytuje się swoimi niepowodzeniami podczas połowów to możemy równie dobrze kupić naszych pupili w sklepie. Oczywiście piękne akwarium to nie tylko kolorowe rybki, dlatego należy zadbać też o wystrój naszej przestrzeni.


Jednak musisz troszkę czasu codziennie poświecić, aby doglądać nasze akwarium, chyba, że poprosisz o pomoc znajomych, którzy odwiedzając cię zajmą się rybkami pod twoją nieobecność.


Gry podobne