Jeśli znudziły nam się nudne managery piłki nożnej, w których na okrągło musimy zajmować się naszym klubem, kupować czy sprzedawać zawodników, to mam dla was fantastyczną grę, która wykracza poza ramy przedstawione przed chwilą – Footbo City.

Footbo City jest grą via www na portalu społecznościowym facebook, który oprócz oklepanego stylu managera klubu piłkarskiego rozwinięty jest o bardziej rozbudowane funkcję, dzięki którym możemy zarządzać także otoczeniem, miastem, w który nasz klub obecnie się znajduje.


Mamy wpływ na wiele aspektów jeśli chodzi o miasto, możemy rozdawać przeróżne gadżety naszej drużyny, porozmawiać z mieszkańcami czy też rozdawać, sprzedawać bilety na mecze. Jeśli chodzi o cechy typowe dla takich gier to zarządzamy naszym własnym klubem, dbamy o pozytywny PR, kontaktujemy się z mediami, trenujemy naszą drużynę.

Ale po co taka możliwość ingerencji w miasto? Zobacz sam po pewnym czasie jakie korzyści przynosi klub piłkarski nie tylko dla właścicieli, ale też dla całej społeczności. Liczni turyści i fani, kibice przybywają na mecze, a co za tym idzie przychód miasta się zwiększa.


Gry podobne