Gra przeglądarkowa Football Team jest piłkarskim symulatorem, ale innym niż wszystkie inne bo tutaj nie zajmiemy się kreowanie całej drużyny piłkarskiej, ale poprowadzimy pojedynczego zawodnika ku szczytom kariery.

Dlatego nie jest to menadżer piłkarski. Na starcie otrzymujemy swojego zawodnika, którego karierę prowadzimy od podstawi, musimy go szkolić, trenować jak i promować, aby miał szansę dostać się do jak najlepszej drużyny. Jednak osiągnięcie prawdziwego sukcesu to nie tylko dobra prezencja, ale przede wszystkim ciężki trening, dobry sprzęt i odpowiednie warunki jak stwarzamy naszemu podopiecznemu.


Kluczowe jest to w czym nasz zawodnik wystąpi, a możemy osobiście wybrać buty, spodenki czy też samą koszulkę.

podglad klubu football team

Podczas zabawy w grze sportowej Football Team zadecydujemy o każdej z rozwijanych umiejętności, a to właśnie one skierują nasz na upragnioną ścieżkę kariery. Na samym starcie zarówno nasz zawodnik jak i jego wyposażenie są na poziomie młodzika z drużyny juniorów, ale w miarę naszego intensywnego treningu możliwości gracza wzrastają, a co za tym idzie dostajemy coraz lepsze oferty z rynku transferowego i idąc dalej tym tokiem myślenia zwiększa się nasza kasa, czyli pensja z zwykłego zawodnika wzrasta do tej jaką otrzymują profesjonaliści.


sparing w football team

Nasz podopieczny jest zwykłym człowiekiem, więc i on potrzebuje mieć, gdzie mieszkać, potrzebuje po prostu dóbr doczesnych i gra o piłce nożnej Footabll Team pozwala wydawać nam zarobioną kasę na co tylko zapragniemy. Możemy nawet zaplanować wypad na dyskotekę czy też odwiedzić pobliskie kasyno.

Podsumowując, przeglądarkowa gra piłkarska Football Team może nie oferuje nam super interaktywnej rozgrywki, gdzie liczne animacje zachwycają nas na każdym kroku, ale w porównaniu do typowych menadżerów piłki nożnej daje nam personalizowaną kontrolę nad pojedynczym zawodnikiem, a nie nad wszystkim dookoła, jeśli kontrolujemy wszystko, to nie kontrolujemy nic.Gry podobne