Football Superstars jest to kolejna gra z tematyką piłki nożnej w tle, która pozwala na rozgrywkę sieciową typową dla produkcji multiplayerowych. Gracze wcielają się w niej w zawodnika, w piłkarza, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie sportu, choć od dziecka amatorsko ćwiczył na podwórkach i osiedlowych boiskach. 

Football Superstars otwiera przed nami możliwość zostania słynnym piłkarzem na miarę Ronaldinho, ale droga do tego jest długa i usiana wykańczającym do granic niemożliwości treningiem, który przejdą tylko najwytrwalsi, ale trud zostanie na pewno nagrodzony sławą i chwałą na całym świecie. W formie treningu powracamy na małe boiska i do amatorskiej rozgrywki, ale każdy taki mecz uczy nas nowych rzeczy i pomimo że początkowy chaos w grze może nas nieco zniechęcać to w dalszym etapie zabawy poczujemy się już jak wzrastająca gwiazda piłki nożnej.


Każdy mecz to kolejne wydarzenie ważne w życiu każdego sportowca, to kolejna szansa na wyćwiczenie swojego kunsztu, na poznanie różnych miejsc w rozstawieniu na boisku. Po pewnym czasie będziemy wiedzieli jak i na jakiej pozycji chcemy kontynuować swoją karierę, zdobędziemy cenne doświadczenie i nie trzeba koniecznie strzelać tysiące bramek bo nie na tym polega gra. W Football Superstars liczy się każdy strzał, przyjęcie piłki i podania.

footballsuperstars 002

Gdy już trafimy do profesjonalnej drużyny to można ruszyć wraz z nią na turnieje i walki o puchary. Może nawet, jak dopisze nam szczęście zagramy raz w życiu w Mistrzostwach Świata. Jako już wyszkolony piłkarz będziemy zarabiali coraz więcej i więcej kasy, a ona pozwoli nam się w wolnych chwilach oddawać różnego rodzaju rozrywek.


Wymagania sprzętowe Football Superstars

  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista

Zdjęcia z gry:


Gry podobne