Studio Gree ogłosiło start swojej najnowszej gry na Androida Flop Fu, którą przygotowała specjalna grupa pracowników z dywizji G-Labs jako eksperyment. Gree dało owym pracownikom wolną rękę w przygotowaniu nowej apki, ale był jeden warunek – mają ją zaprojektować i wykonać w czasie krótszym niż 3 miesiące. Jak widać sztuka im się udała, a Flop Fu obecnie oferuje nam walki jeden na jednego w czasie rzeczywistym.

Walka w grze przebiega synchronicznie, ale jest typowo multiplayerowa. Jeden gracz steruje Failem, a drugi Flopem. Podczas walki postacie wyglądają jak i poruszają się jak szmaciane lalki których organy latają na lewo i prawo. Zadanie jest proste – jak najszybciej pokonać przeciwnika. Do wyboru oddano nam kilka typów postaci wliczając w to zombie, bokserów czy astronautów.


flop-fu-650-2

flop-fu-650

Najlepsi mogą liczyć na to, że znajdą się w światowej statystyce i każdy będzie mógł podziwiać ich wyczyny na arenie. Co więcej, niektóre efekty dźwiękowe zostały własnoręcznie wykonane przez pracowników studia.


Flop Fu dostępna jest do pobrania za darmo na serwisie Google Play.


Gry podobne