Fists of Fu to nowa gra F2P od Outspark (Fiesta), zabawna, iście komiczna gra akcji typu arcade, często określana jako theme-park czy beat-em-up z animowaną grafiką i wspaniałym środowiskiem 3D.

Dołączamy do zabawy z tysiącami graczy z całego świata i naszym zadaniem jest pokonanie złego Króla Potworów (Monster King) stojącego na czele całej armii kreatur pochodzących z różnych mitów i legend.


Opis gry Fists of Fu

Gracze mogą tutaj opanować wiele przeróżnych umiejętności, szkolić się w sztukach walki jako Fighter, Magik czy Łucznik. Dodatkowo śmiercionośne połączenie skilli i ataków, zwane kombosami sprawiają, ze podczas kolejnych potyczek zapiera nam dech w piersiach.

FISTS OF FU 004

Fists of Fu jest grą 2D MMORPG opartą o grafikę 2D. Oferuje ona lekką opowieść, która daje graczom tylko pretekst do bicia wszystkiego, co napotkają. Fists of Fu jest podobna do Dragonica Online. Gra może stworzyć party do 8 graczy jednocześnie. Istnieją tysiące rzeczy do zbierania, ponad 60 zestawów i wiele stopni do osiągnięcia.


Istnieją trzy klasy do wyboru, każda jest dostępna w formie męskiej lub żeńskiej. Fu Ling to są czarodzieje, Hu i XAO to łucznicy i Wu Shen to wojownicy. Każda klasa używa własnego rodzaju broni i ma dwie opcje zaawansowane . Gracze muszą zrobić kilka pierwszych lochów wiele razy, zanim będą mogli przejść do tych trudniejszych. W rzeczywistości, każdą nową lokację trzeba odblokować, zanim będzie można wejść w nią. Gracze mogą odblokować nowe lochy, wypełniając misje, podobnie jak system progresji w Lunia. Pierwsze lochy są niezwykle proste i krótkie, ale później lochy są znacznie trudniejsze i dłuższe.

Wymagania sprzętowe:

  • OS: Windows XP / Vista / 7
  • CPU: Intel Pentium 3 1 GHz / AMD Equivalent
  • RAM: 512 MB
  • HDD: 1.5 GB Free
  • Graphics Card: GeForce2 / ATI 32MB or higher

Gra nie jest dłużej dostępna i została zamknięta całkowicie. 


Gry podobne