FishPro to symulacja łowienia ryb online, w której wcielamy się w początkującego wędkarza, który chce poprzez samo udoskonalanie i wykonywanie kolejnych zadań ukończyć wszystkie możliwe turnieje wędkarskie. Podstawowa zabawa zaczyna się od zebrania całego potrzebnego sprzęty, czyli spławików, żyłek, przynęt, wędki i kołowrotków. Zarzucamy wędkę za pomocą przycisku Cast znajdującego się po prawej stronie ekranu. Po pewnym czasie ekran gry przenosi nas do podwodnego świata, gdzie swobodnie pływają sobie ryby, a my możemy zrezygnować z połowu, albo za pomocą przycisków, również z prawej strony, zachęcić kolejne ryby do połknięcia przynęty. Jednym słowem, gdy widzimy, że duży okaz płynie na pewnej wysokości to tak manewrujcie wędką, aby przynęta znalazła się praktycznie przed ich nosem. Jeśli ryba się złapie wracamy do podglądu samego wędkarza, który już teraz stara się wygrać z rybą i wyciągnąć ją z wody. Pamiętajcie, aby tak używać przycisków, aby nie wyjść poza zakres wskazywany na pasku stanu, najlepiej manewrować w strefie zielonej. W pewnym sytuacjach musimy jednak działać na krawędzi, gdyż w innym przypadku ryba ucieknie nam i zostaniemy z niczym.

fish pro game 001

Fish Pro poprowadzi Was w świat wędkarstwa i dużych ryb.


Gdy już z sukcesem coś złowimy w FishPro to możemy przesunąć zdobycz do inwentarza i tam trzymać ją w lodzie do czasu sprzedaży, albo można, co mniej atrakcyjny okaz, wypuścić z powrotem do wody, o dziwo dodaje to graczowi reputacji. W obu przypadkach zdobywamy również punkty doświadczenia, a złowione ryby będą ciekawym elementem zdobiącym facebookową ścianę. Zwykłej waluty gry używamy, gdy chcemy zakupić nowy sprzęt i przedmioty konsumpcyjne, a zbierane punkty reputacji z czasem pozwolą na odblokowanie nowych rzeczy w grze.

Gracze mogą kontynuować swoje połowy do czasu zakończenia się energii, która z czasem i tak się odnawia, jak i po każdym nowo zdobytym poziomie dostajemy wypełniony pasek energii po brzegi. Waluta premium, czyli już ta za prawdziwą kasę odnowi energię natychmiast i pozwoli nam na zakup przedmiotów z segmentu premium.
FishPro oferuje fanów regularne turnieje, w których mogą zmierzyć się z graczami z całego świata, a w razie wygranej czekają na nich wspaniałe nagrody. Dostęp do turniejów wyznacza nasz poziom, albo posiadana reputacje, ale i musi być niekiedy wniesiona odpowiednia opłata za dostęp do rywalizacji.

fish pro game 002

Na rynku kupicie co tylko chcecie, ale najlepsze rzeczy są jedynie dostępne za walutę premium.


Prócz samego łowienia, zakupów i turniejów, gra oferuje nam pewnego rodzaju wirtualne szkolenia z wędkarstwa przygotowane przez FLW, po których ukończeniu dostaniemy reputację i doświadczenie, a wystarczy przeczytać jedynie prezentowany nam artykuł. Jeśli dodatkowo ktoś jest członkiem FLW to logując się na swoje konto może otrzymać dodatkowe bonusy, boostery i inne takie.

Gra FishPro jest ciekawą alternatywą dla tych aplikacji, które mamy obecnie na rynku. Jednak twórcy wyraźnie przesadzają z reklamami markowego sprzętu, ale pozostałe elementy w grze jak i sama grafika są na przyzwoitym poziomie i pozwalają cieszyć oko każdego dnia, gdy tylko zalogujemy się do zabawy.

[youtube id=”lvMymlTLRNU” width=”633″ height=”356″]Gry podobne