FishHunt jest to gra przeglądarkowa na portalu facebook, której tematem przewodnim jest rybołówstwo. Będziecie podróżować do różnych obszarów i korzystać z różnych wędek i przynęt do połowu wszelkiego rodzaju ryb. Każdy obszar w FishHunt jest podzielony na sieci i można zarzucić wędkę na każdym kwadracie wody.

Znajdziemy różne miejsca, o innych głębokościach i środowisku naturalnym, jak np. trzcina, a od tych właśnie cech zależy to jaka ryba nam się trafi. Każda złowiona ryba trafia do pokoju zdobyczy jako trofeum, a także można ją sprzedać, aby zarobić trochę pieniędzy. Jednym z bardziej interesujących aspektów FishHunt jest to, że jak w prawdziwym życiu, na rynku cena ciągle się zmienia.


Co kilka godzin cena rzeczy jak przynęty i ryby będą się zmieniać, to samo w sobie staje się nieco ciekawsze. Możesz zachować ryby, tak długo jak chcesz, tak długo jak pozostajesz zaopatrzony w cooler z lodem, w przeciwnym razie będą one się psuć i staną się praktycznie bezwartościowe.

FishHunt posiada kolorową kreskówkową grafikę, animację, zaskakująco dobrze wykonaną. Ryby i inne stworzenia są czarujące. Nawet robaki są słodkie. Znajdziemy tutaj także wiele zadań, nowoczesne akcesoria i wiele wiele innych rzeczy. W prawdziwym życiu rybołówstwo może być dość nudne, ale nie jest to prawdą w przypadku FishHunt.

Uwaga: Gra FishHunt nie działa już na Facebooku, ale zobacz niżej nasze propozycje innych gier dla fanów wędkarstwa.Gry podobne