Marzyliście zawsze o tym, aby mieć w swoim pokoju akwarium, w których będzie można hodować różnego rodzaju rybki, od małych gupików po przepiękne kolorowe welonki? Jeśli tak to może zacznijmy od opieki nad swoimi wirtualnymi rybkami w symulacji akwarium online, czyli Fishdom

W grę możemy zagrać za darmo zarówno na portalu Nasza Klasa jak i na Facebooku. Na starcie zabawy posiadamy jedynie malutkie akwarium, w które pomieści jedynie cztery niewielkich rozmiarów ryki. Ale karmiąc je i dbając o czystość ich wodnego świata zarabiamy pieniądze bo dorosłe już rybki możemy zamienić na żywą gotówkę. Jednak jeśli nie będziemy o nie dbali w należyty sposób to choćby z braku jedzenia nasza rybka, czy rybki poprosty zdechną i żaden będzie z nich pożytek.


W Fishdom rybek jest wiele i każda z nich jest inna, każda potrzebuje więcej lub mniej żywności, aby osiągnąć dorosłą postać. Oczywiście te, które rosną najdłużej są najbardziej kosztowne, więc zarobimy na nich o wiele więcej, ale tutaj musimy wykazać się niebywałą cierpliwością.

To jak, przekonałem was, macie ochotę na rybę? Nie do jedzenia, do waszych wirtualnych akwariów. Jesteście odpowiedzialni, pozwolicie im dorosnąć? Jeśli tak to gra Fishdom jest dla was odpowiednia.

Zdjęcia z gry:


Gry podobne