Studio Firefly właśnie ujawniło swoje plany wydawnicze na rok 2015-ty. W ciągu najbliższych miesięcy na rynek zachodni wejdą cztery nowe gry i jedną z nich jest Rising Heroes, taktyczno-strategiczna gra RPG, którą ujrzymy już w kwietniu. 

Gra Rising Heroes będzie oferowała nam unikalny system awansu naszych bohaterów, taktyczne oblężenia i system „sky kingdom”. Gracze będą mogli prowadzić i rozwijać swojego bohatera jak i budować własne królestwo. W międzyczasie na pewno każdy znajdzie czas na rywalizacje z innymi graczami, a także na epickie oblężenia całych królestw.


Rising Heroes

Po rozpoczęciu zabawy przeniesiemy się do mitycznego Królestwa Mu, które niegdyś było jednolite, pokojowo nastawione do wszelkiego życia, ale coś sprawiło, że pozornie nierozerwalne więzi zostały przerwane, a demoniczny wampir postawił kropkę nad „i” zabijając władcę Mu. Nam udało się przetrwać wielki konflikt i co więcej, dowiadujemy się o tym, że w naszych żyłach płynie królewska krew. Tym samym stajemy przed zadaniem, które ma na celu przejęcie tronu, pozbycie się wszystkich zdrajców. Jednak to nie będzie proste, czekają nas liczne walki zarówno z demonicznymi siłami jak i innymi graczami pretendującymi o tron.

Stronę projektu znajdziecie tutaj.Gry podobne