Wydawca gier społecznościowych, studio Gamegos, od pewnego czasu prezentuje nam na Facebooku jedną ze swoich produkcji z kategorii „moda, uroda i styl”, czyli grę Fashland. Tym samym jest to trzecia z gier tego wydawcy tuż po Cafeland czy Marketland na naszym portalu. Fashland pozwala nam stworzyć własny dom mody, uczestniczyć w konkursach piękności jak i poznawać wielu interesujących przyjaciół.

Wchodząc do gry okazuje się, że stajemy się właścicielami małego butiku z modną odzieżą i różnymi akcesoriami, idealna gra dla pań, które kochają tego rodzaju klimaty. Sprzedawać w swoim sklepiku możemy ponad 1000 różnych artykułów stworzonych w 20 stylach, które oczywiście można razem łączyć, czyli do ubrań dobrać odpowiednie akcesoria, a dodatkowo całość dopasować do swojego awatara. Każdy przedmiot wymaga pewnego czasu zanim trafi na nasze półki, ale możemy przyśpieszyć ów proces za pomocą waluty premium (ewentualnie dzięki prawdziwej kasie).


Fashland

Gracze w Fashland mają także masę zadań do ukończenia wiele zadań, które głównie polegają na sprzedaży ubrań i innych przedmiotów w sklepie, a swoje dochody możemy przeznaczyć na lepsze wyposażenie, większe półki jak i co tylko nam się podoba.

Jednak prócz prowadzenia wspomnianego butiku gra ma także drugie dno, możemy rozpocząć tutaj swoją karierę w świecie mody, uczestniczyć w różnych wydarzaniach, w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Każda taka akcja nagradza nas serduszkami „heartbeats” jak i doświadczeniem. Serca potrzebne nam będą do głosowania na styl i wygląd postaci od innych graczy. W tym przypadku losowo wybiera się dwóch graczy i my musimy zdecydować o tym na kogo z nich oddamy swój głos, a to wpłynie na popularność wybranej osoby w całym świecie gry. Wydaje się, że mamy pełną dowolność tego na kogo oddamy głos, ale jeśli trafimy na postać z większą popularnością to gra nagrodzi nas kluczami, a one z kolei potrzebne są do odblokowania kolejnej serii ubrań i przedmiotów w sklepie gry.


Darmowe monety w Fashland na Facebooku

Fashland to naprawdę wciągająca gra, ale aby w nią zagrać trzeba naprawdę lubić ten gatunek, przewiduje, że 90% populacji gry to kobiety, sam jako facet nie odnalazłem w niej niczego ciekawego. Zagramy w nią, jak wspomniałem wcześniej, za darmo na Facebooku, a z tego co pokazuje nam AppData to popularność owej gry wciąż rośnie, brawa dla twórców.


Gry podobne