Świat mody schodzi na psy, a dodatkowo jeśli dołączyć do tego oklepaną mechanikę jaką rządzą się gry match 3 to zapowiada się całkowity chaos i na końcu wielka klapa. Tak zapowiadam wam jedną z nowszych gier dopasuj 3 elementy na Google Play, czyli Fashionista DDUNG, która jest zakręcona jak przysłowiowy tampon w … nie powiem lepiej gdzie, ale pozorna złożoność owej gierki to tylko pic na wodę. W dodatku odechciało mi się grać jak system gry wyrzucił mi na ekran czterolatkę, która projektuje ubrania. Dobra, są wybitne jednostki na tym świecie, ale sorki – nie przesadzajmy, kto wymyślił coś tak głupiego?

Ale myślę sobie, że trzeba sprawdzić dalej, może akurat kryje się w tej grze coś więcej, czego na pierwszy rzut oka nie widać. Tym samym rozpocząłem przechodzenie samouczka z nadzieją, że odkryje w nim to co niewidoczne, to co da mi jakąś nadzieje i zmotywuje do dalszej zabawy.


Fashionista DDUNG

Uruchamiając pierwszy raz grę Fashionista DDUNG widzimy tętniące życiem miasto pełne różnych, kolorowych stoisk, gdzie znaleźć można praktycznie wszystko. Jeśli uważaliście na samouczku to powinniście wiedzieć co i do czego dokładnie służy i jak odnaleźć się w tym świecie pełnym nieletnich projektantek mody, które wprost ukochały sobie różnej maści sukienki. Jednak od projektu do uszycia kiecki daleka droga i tutaj, aby coś stworzyć musimy dopasowywać do siebie kolejne elementy na planszy gry, gdzie pełno będzie kolorowych kłębków nici czy włóczki, co tam sobie wymarzycie. Wszystkie zebrane materiały potrzebne nam będą do kolejnych projektów wspomnianej wcześniej, małej dziewczynki.

Na końcu każdego poziomu okazuje się, że właśnie stworzyliśmy sukienkę, którą oczywiście możemy zachować trzymając w wirtualnej szafie albo możemy ją sprzedać zachowując zyski na coś innego, czego nie da się zdobyć grając, a jedynie kupując w sklepie gry. Tutaj możecie mieć problemy z podjęciem decyzji, gdyż kasa zawsze się przyda, ale jeśli chcemy iść na kolejne pokazy mody to musimy mieć gotowe projekty w swojej szafie i tutaj zazwyczaj wymaga się stworzenia dziesięciu sukien, aby móc następnie przystąpić do pokazów.


Fashionista DDUNG

Prócz standardowej rozgrywki match 3 mamy dostępne w Fashionista DDUNG masę różnych mini gier, które pozwolą nam wygrywać wirtualną walutę, diamenty czy jakże potrzebne w tym zawodzie maszyny do szycia. Ale przejść pozytywnie każdą z takich gier nie będzie nam łatwo i jeśli nie skupimy się to stracimy na długo szansę na dodatkowe nagrody. Po pewnym czasie uświadomiłem sobie, że szybciej jest wydać prawdziwą kasę na walutę premium niż męczyć się, aby zdobyć dosłownie „waciki”.

Grę Fashionista DDUNG pobierzemy za darmo na urządzenia z Androidem z serwisu Google Play.Gry podobne