Czy kiedykolwiek marzyłaś/łeś o tym, aby zostać projektantem ubrań? Jeśli tak to macie szansę dzięki grze przeglądarkowej Fashion Designer. Będziemy mogli zakupić różnego rodzaju projekty, upiększenia i akcesoria w celu zbudowania własnego portfolio i móc ubiegać się o najbardziej wymarzoną pracę w świecie mody. Fashion Designer jest definitywnie skierowana do kobiet co dają na twórcy już na starcie jasno do zrozumienia, a chodzi o to, że przy tworzeniu postaci mamy tylko awatar kobiecy.

fashion designer start ekran


Większość swojego czasu w Fashion Designer spędzimy na projektowaniu sukien dla naszych klientek. Musimy więc wyposażyć się w listę własnych projektów. Dodatkowo nasze klientki mają swoje konkretne wymagania co do dodatków do suknie, a nawet jej kroju czy też koloru. Jeśli sami nie posiadamy danych opcji, aby stworzyć suknie to musimy wydać troszkę gotówki i zrobić zakupy w sklepie gry. Znajdziemy tam liczne zestawy projektów, ozdoby i schematy kolorów, a zarobić kasę można sprzedając własne projekty lub używając facebookowych kredytów. Ozdób znajdziecie tutaj mnóstwo, ich wzorów, a nawet przedmiotów 3D takich jak łuki czy ornamenty kwiatowe. Wszystko możemy zmniejszyć, zwiększyć, zmienić kolor, obrócić i warstwowo tworzyć nieograniczoną liczbę wzorów.

fashion designer projekt sukni

 


 

Podczas gdy Fashion Designer zawiera wiele ciekawych rzeczy to sam gameplay po pewnym czasie nudzi. Poza projektowaniem sukienek nie ma tutaj nic innego do roboty. Więc oprócz zaprojektowania kilku kiecek możemy również odwiedzać naszych znajomych i sprawdzić co oni ciekawego zaprojektowali, ale ogólnie aspekty społecznościowe są tutaj niezwykle ograniczone.
Niestety kolejnym ograniczeniem jest to, że możemy zapisać tylko 20 naszych projektów. W trakcie projektowania nowych sukni te starsze znikną z naszego portfolio, troszkę to żałosne nie uważacie? W dodatku jeśli już coś zniknie to nie ma sposobu, aby to odzyskać. Podczas zapisywania naszych projektów zwrócić musimy uwagę, że mamy póki co dwa dostępne sloty na takie czynności, chcąc mieć ich więcej musimy wyłożyć prawdziwą kasę.

WARTO ZOBACZYĆ  Moshling Rescue - ratuj kolorowe stworki ze świata cukierków

fashion designer warsztat

Podsumowując gra przeglądarkowa Fashion Designer oferuje nam mnóstwo zabawy i możliwość wykazania się kreatywnym myśleniem, ale nie wnosi nic nowego w swoim gameplay'u i zdaje się, że jej twórcy zapomnieli o jej jakichkolwiek aktualizacjach.  


Gry podobne