W grze FarmVille 2: Country Escape naszym głównym zadaniem jest budowa własnej farmy jak i jej dalszy rozwój. Do tego potrzebujemy nowych grządek pod uprawę, młynów i innych budynków produkcyjnych pozwalających przetwarzać nasze zbiory. Oczywiście, aby to wszystko mieć znacznie szybciej możemy wydać prawdziwe pieniądze jednak cierpliwość i poradnik, który przeczytacie poniżej pozwoli Wam oszczędzić nieco grosza i bawić się całkowicie za darmo. Wystarczy odpowiednia strategia, nasze ciężko zarobione pieniądze nie są wymagane.

Nie używaj kluczy do pomijania zadań

Country Escape 001
Klucze w grze są najrzadziej występującą walutą w FarmVille 2 i należy je oszczędzać, a na pewno przydadzą się nam na później. Jednym z najczęstszych błędów graczy jest wydawanie ich na pomijanie zadań (wykonywanie ich natychmiast bez dodatkowych czynności).

Na bazarku sprzedawaj swoje uprawy

Country Escape 002
Wyprzedaż na okolicznym bazarku tego co udało nam się wyhodować pozwoli nam szybko zarobić, ale cenniejsze są już gotowe produkty wykonane z pozyskanych upraw. Jednak upewniajcie się zawsze czy nie sprzedajecie rzeczy, które są potrzebne do odblokowania zadań. Właśnie owe produkty należy zachować na przyszłość, nie bądźcie zachłanni.

Codziennie zakręć kołem fortuny

Country Escape 003

Każdego dnia FarmVille 2 pozwala nam zakręcić za darmo kołem fortuny, które z kolei przynosi nam wiele bonusów. Upewnij się, że wykorzystujesz to każdego dnia i zbierasz dodatkowe nagrody, skoro można to zrobić za darmo to czemu nie? Jeśli robimy to systematycznie to nagroda staje się każdego dnia pokaźniejsza. Weźcie i to pod uwagę.

WARTO ZOBACZYĆ  FarmVille 2: Jak grać?

Używaj kluczy do ulepszenia stodoły

Country Escape 004
Pisałem wcześniej, abyśmy oszczędzali klucze, ale zastanawialiście się w jakim celu? Ulepszenie stodoły to jeden z tych celów, tutaj przede wszystkim przydadzą nam się zachomikowane klucze. Stodoła ogranicza nam ilość przetrzymywanych upraw w danym momencie i gdy braknie w niej miejsca to należy ją powiększyć. Zróbcie to tak szybko jak to tylko możliwe to pozwoli Wam uniknąć problemów z brakiem miejsca magazynowego.

Odwiedzaj farmy znajomych

Country Escape 005

W FarmVille 2 możemy odwiedzać farmy naszych znajomych i zarobić przy tym nieco gotówki jak i niekiedy drogocenne klucze. Róbcie to codziennie i pomagajcie znajomym w pracach na roli, rozsiejcie nawóz czy podlewajcie ich uprawy, a macie szansę na cenne bonusy.

Jeśli chcesz wydać prawdziwe pieniądze to kupuj klucze

Country Escape 006
Wcześniej czy później zastanowicie się nad wydaniem swoich pieniędzy na grę i wtedy ważne, aby nie kupować monet tylko klucze, monety tutaj w ogóle się nam nie opłacają i zarobimy je podczas normalnej zabawy, a klucze bardzo rzadko nam wypadną, więc jak już warto kupić je. Pamiętajcie, że to klucze są nam potrzebne praktycznie do wszystkiego.

Połącz grę z facebookiem i zgarnij klucze

Country Escape 007
Gdy zaczynamy grać w FarmVille 2 to możemy połączyć konto z kontem na Facebooku i zgarnać za to bonus w postaci 25 kluczy.

Poproś znajomych z facebooka o pomoc

Country Escape 008
Speed Sed pozwala naszym plonom rosnąc szybciej i jeśli posiadamy wielu znajomych grających także w FarmVille 2 to możemy ich poprosić o to, aby wysłali nam ów itemek w formie prezentu.

WARTO ZOBACZYĆ  FarmVille 2: Wyhoduj pomidora giganta!

Odwiedzaj polanę babci do 15 minut

Country Escape 009
Polana (Grandma’s Glade) może być odwiedzana przez nas co 15 minut i to doskonała okazja na znalezienie darmowych i rzadkich przedmiotów jak i zdobycia sporej ilości doświadczenia. Jednak nie warto tracić tutaj kluczy i warto czekać po 15 min, aby za darmo zdobywać coś za co inni, niecierpliwi muszą zapłacić.

Oszukaj system i zmieniaj czas na zegarze

Country Escape 010
Wiele gier włącznie z dziś omawianą dalej ulega znanemu trikowi ze zmianą czasu na naszych urządzeniach. Wystarczy, że na tablecie wejdziecie w ustawienia i zmienicie godzinę, ustawcie ją na parę godzin do przodu. Otwórzcie ponownie grę i wszystkie długie zadania powinny zostać ukończone.

Sprawdź na co pozwala co-ops

Country Escape 011
Funkcja co-ops pozwoli nam szybciej zdobywać poziomy, odblokujemy ją na 11 lvl i nie jest to jedynie nowe źródło doświadczenia czy pieniędzy, ale jest to przede wszystkim świetna zabawa odkąd możemy wchodzić w interakcje z naszymi znajomymi. Radzę ją sprawdzić tak szybko jak to tylko możliwe.