Farmersi to prawdziwie polska gra symulacyjna, gdzie rozwój gospodarczo-ekonomiczny jest najważniejszy. Akcja gry przenosi nas do świata, w którym trwa kolonizacja Ameryki i kreuje się pierwszy zarys Stanów Zjednoczonych. Ludzie przybywają na nowe ziemie z nadzieją na znalezienie swojego miejsca, na dobrobyt i co najważniejsze na godne życie.

Opis gry Farmersi

Gra w zależności od naszych postępów dzieli się na kolejne etapy, etapy zaś mają swoje wymagania i bez spełnienia tychże warunków nie będziemy w stanie przejść do kolejnego, jednym słowem stracimy szansę na dalszy rozwój i godne życie.


Każdy etap w Farmersach dzieli się na tury i mamy określoną ilość miasteczek, którymi możemy zarządzać. Każde z miast różni się od siebie pod kilkoma względami, w jednym jest więcej graczy, w innych mniej jak i sama długość rozgrywki tutaj odgrywa znaczącą rolę. Miasta różnią się także wysokością naszych zarobków, te bardziej rozbudowane pozwolą dorobić się nam większej kasy, ale za to będzie ciężej osiągnąć zamierzony cel.

Jednak im więcej gramy tym więcej zdobywamy doświadczenia, które pozwala nam wchodzić do innych miast jak Memphis czy Cleveland. Jednak uważajcie co robicie i grajcie w miarę systematycznie, gdyż po dłuższej nieaktywności zaczynają nam punkty PD znikać z kont i zmniejsza to nasze możliwości w dalszej rozgrywce.

Każdemu, kto dopiero zaczyna swoją przygodę w grze Farmersi polecam wejść do miasta El Paso. Jest to miasto pojedynkowe, które powstało z zamiarem nauki nowo przybywających graczy i zmierzymy się tutaj w duelach z innymi użytkownikami. Rozgrywka umożliwia również branie udziału w Turniejach o Puchar Dzikiego Zachodu i tutaj również cała rywalizacja przenosi nas do El Paso, ale plus jest taki, że nie mamy w tym przykładzie żadnych ograniczeń na samą ilość rozgrywek.Gry podobne