Farmerskie gry są naprawdę różne, ale ciekawą propozycją może okazać się przeglądarkowa gra Farmerama, gdzie nie tylko czeka nas nudne sianie warzyw, zbieranie owoców czy też hodowanie zwierząt, ale także czekają nas wydarzenia jakie mogą nas spotkać w życiu realnym.

Farmerama oddaje graczom ogromy realizm w postaci występujących nieurodzai, kataklizmów i wiele wiele innych czynników, które mogą przyczynić się do naszego powodzenia w grze, ale także i do bankructwa z powodu licznych strat na farmie.


farmerama gra rolnicza

W darmowej grze na przeglądarkę Farmerama wcielamy się w rolę rolnika, który musi prowadzić całą farmę tak, aby urodzaj i zyski pokrywały się ze sobą, dlatego niekiedy dobrze obrana strategia da nam wiele przewagi nad innymi. Mimo, że na samym starcie wszelkie opcje są niezwykle ograniczone to w trakcie zabawy będziemy zdobywać coraz to większe możliwości, nowe opcje itp. Dodatkowo możemy przyśpieszać wzrost naszych roślin regularnie je podlewając, a także jeśli użyjemy na nich nawozu to będą rosły szybciej. Oczywiście mamy także możliwość w penym momencie zbudować struktury takie jak kurnik czy obora, gdzie będą mieszkały zwierzęta gospodarcze, a wiadomo, że kury dadzą nam jajka, krowy mleko, a owce wełnę. Zbieramy wszystkie surowce, a później już tylko, albo używamy ich do produkcji innych rzeczy, albo sprzedajemy je na rynku zwiększając obecny budżet.

Wiele osób powiem mi, że gra Farmville jest o wiele lepsza od gry rolniczej Farmerama, ale pytanie czy w Farmville bez znajomych jesteście w stanie osiągnąć tak szybki sukces jak tutaj? Wątpię.


Kolorowa grafika, fajne animacje, to właśnie one są silną stroną gry farmerskiej Farmerama, a skoro jest to gra przeglądarkowa to odpada nam zbędna instalacja na kompie i możemy grać w nią posiadając przeglądarkę i aktywne połączenie z internetem. Nie musicie używać żadnych botów i haków do Farmerama, gdyż gra jest naprawdę prosta, a jaka jest przyjemność w oszukiwaniu?

Nie martwcie się także, że po wylogowaniu utracicie wszystko bo w grze zapisywane są nasze postępy w czasie rzeczywistym, więc o utraci postępów tutaj nie ma mowy. Zostań już dziś prawdziwym, wirtualnym farmerem, a gra Farmerama odwdzięczy się Tobie dając wspaniałą zabawę na długie godziny.


Gry podobne