Śmieszna, komiczna, a zarazem grywalna i ciekawa, tak można krótko określić grę na NK Farma Zombiaków. Już sam tytuł sprawia, że pojawia się uśmiech na twarzy.

Studio Plinga znowu zafundowało nam rozgrywkę na wiele godzina, a o co dokładnie chodzi, postaram się wyjaśnić. Otóż wcielamy się we właściciela farmy, tytułowej farmy zombiaków, gdzie oprócz warzyw, owoców itp możemy postawić grób, z którego po pewnym czasie będziemy mogli powołać zombiaka.


Opis gry Farma Zombiaków

Na początku ilość nieumarłych jakich możemy posiadać jest niewielka, ale dodając gadżety i dekoracje na naszą farmę możemy zwiększyć ich ilość. Naszych martwych pupili możemy mieć różnych, od normalnych, poprzez bezgłowych do aż cyrkowych. Za te silniejsze zapłacimy niestety realną kasą, gdyż do ich zakupu będziemy potrzebowali mózgów, płatnej waluty w grze. Jednak za każdym zdobytym nowym poziomem dostajemy jeden mózg, więc w sumie nie jest tak źle jak na początek. Jeśli już zbierzemy nasza super armię zombiaków możemy przystąpić do ataku na sąsiada. Atakować możemy co dwie godziny, ale opłaca się, jak wygramy zrabujemy komuś złoto i otrzymamy sporo doświadczenia.

Jak zarobić kasę w grze na kolejnych zombiaków? Otóż sadzimy po prostu owoce i warzywa, bądź hodujemy zwierzęta. Oczywiście odwiedzając znajomych też możemy uzbierać nie małą kwotę, pomagając im w podlewaniu i nawożeniu roślin. A jeśli ktoś zasłużył na troszkę więcej naszej sympatii możemy mu wysłać prezent, który na pewno mu się przydał, choć warto sprawdzić co dany znajomy umieścił na liście życzeń.


Gry podobne