Na portalu społecznościowym Nasza Klasa znajdziemy kolejną grę farmerską o zgrabnej nazwie Farm Days, w której na nowo mamy okazję wcielić się we właściciela własnej farmy, którą będziemy musieli każdego dnia odpowiednio zarządzać, aby po pewnym czasie zbierać owoce swojej pracy.

Na początku zabawy dowiadujemy się o tym, że odziedziczyliśmy ogromną farmę, która od dłuższego czasu nie była pod niczyim nadzorem, a teraz misja doglądania całego dobytku przypada właśnie nam. To my jako nowi właściciele musimy przywrócić jej dawną świetność i tym samym zaczynamy naszą zabawę, która polegać będzie od odbudowywaniu zaniedbanych wcześniej budynków gospodarczych, na obsiewaniu okoliczny pól itd. Oczywiście za zbieranie plonów także przyjdzie nam się wziąć. Zebrane produkty możemy swobodnie przetwarzać na bardziej dochodowe przedmioty, aby później z koszem pełnym smakołyków ruszyć na okoliczny targ, gdzie zapewne uda nam się je dobrze sprzedać. Tutaj macie pełne pole do popisu, gdyż wydawca gry, firma Plinga, udostępniła dość złożony system zarządzania posiadanymi produktami, więc zawsze kilka z nich możemy połączyć na różne sposoby wytwarzając przy tym całkowicie różne produkty.


To jednak nie wszystko, gdyż w Farm Days możemy równie dobrze popisać się swoim kucharskim kunsztem i próbować stworzyć rozmaitego rodzaju potrawy. W wolnej chwili nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na ryby do okolicznych łowisk. Gdy już nabierzemy doświadczenia jako wędkarz to zawsze warto skorzystać z innych trybów rozrywki i wybrać się choćby na najbliższy turniej wędkarski, a złowione ryby na pewno zaspokoją wymagania naszych znajomych, gdy tylko przyrządzimy z nich kolejne smakołyki w kuchni.

Jeśli lubicie się integrować z innymi graczami to nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć wraz z nimi związki farmerskie i wymieniać się z bardziej doświadczonymi farmerami swoimi doświadczeniami. A gdy już osiągniemy odpowiedni poziom to można również ruszyć do rywalizacji ze znajomymi farmerami, a co tydzień na pewno będzie okazja na zdobycie ciekawych nagród.


W grę Farm Days możecie zagrać także na Facebooku i zarówno na Naszej Klasie jak i na fejsie, aplikacja dostępna jest w języku polskim.


Gry podobne