Fantasy Tennis to gra jak żadna inna, gra sportowa, a zarazem fantastyczna rozgrywka z elementami MMO, która przypadnie do gustu prawdziwym fanom tenisa ziemnego. Wchodząc do gry poznajemy młodego chłopca o imieniu Niki, który przeżywa przygodę niczym Alicja w Krainie Czarów. Za sprawą czarodzieja Lunlun znajduje się ona w tajemniczym wirze, który przenosi go do Fantasy Land, miejsca, w którym zaczynam swoją przygodę w dziś omawianej grze. Niki szybko odkrywa jak magiczną moc ma zwyczajna dotąd gra tenisa i rusza na kolejne turnieje, a my mu pomożemy osiągać kolejne sukcesy.

Sportowa gra Fantasy Tennis oferuje nam również wiele innych postaci prócz Nikiego i Lunlun. Poznamy również wampira Dhanpira, elfice Shua, piratkę Lucy i drewnianą kukiełkę Ala jak i słodkiego Pochi. Grać możemy tutaj całkowicie za darmo, a wszystko czego potrzebujemy, aby zacząć to założenie konta na portalu Alaplaya i pobranie niewielkiego klienta gry.


Fantasy Tennis posiada wszystkie elementy jakie powinna posiadać dobra gra sportowa. Oczywiście zmierzymy się z innymi graczami na tradycyjnych kortach tenisowych jak i w wielu innych trybach gry jak w ekscytującym battle mode, gdzie zbieramy przedmioty podczas gdy staramy się uderzyć w piłkę i używamy ich do wysysania z przeciwnika punktów HP. Możemy spróbować również swoich sił w Guardian Battle, gdzie staniemy naprzeciw bestii wraz ze swoją drużyną.

W omawianej grze w tenisa gracze mogą łaczyć się razem i formować własne kluby. To daje nam większe pole do popisu w Meczach Klunowych i w Zamkowych Klubach. Mam nadzieje, że spodobała się wam idea, więc na co czekacie?

 Screeny z gry Fantasy Tenis

Uwaga: Gra została zamknięta.Gry podobne