Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Fantasy Frontier to najnowsza gra ze stajni studia X-Legend, tajwańskiego dewelopera, który oddał nam takie tytuły jak Eden Eternal i Grand Fantasia. Planuje się, że w nowej produkcji pojawi się sześć oficjalnie ogłoszonych już wcześniej ras i dwie nowe  (Leo i Dwarf), które zobaczycie na trailerze poniżej. Gra wyróżnia się na pewno tym, że nasza postać może mieć założone jednocześnie dwie bronie, przy czym może to być mix miecza i kuszy, więc zadziałamy zarówno w starciu bezpośrednim jak i walce na dystans.


Opcja ciekawa, ale jak z wykonaniem? Nie będzie także jakiś restrykcji czy podziałów na zbroje i broń dla każdej z klas/ras, każdy może nosić to co aktualnie mu potrzebne, choć wymagania do użycia każdego sprzętu (statystyki jakie musimy posiadać) będą różne dla każdej postaci. A teraz coś co zdziwi wielu fanów innych gier MMO, nie będzie w Fantasy Frontier many, ani żadnego innego magicznego płynu, więc skille i ich wyzwalanie zależą jedynie od tzw. cool-down, czyli czasu załadowania się ponownie naszej umiejętności.

Fantasy-Frontier-Core-Spirit-5 Fantasy-Frontier-Core-Spirit-4 Fantasy-Frontier-Core-Spirit-3 Fantasy-Frontier-Core-Spirit-2 Fantasy-Frontier-Core-Spirit-1Gry podobne