Energia w grze Family Island jest przywracana z czasem w grze. Energia przywraca się automatycznie do limitu określonego przez poziom twojego domu. Możesz również uzyskać dodatkową energię z jedzenia, kiedy wypełniasz zamówienia od kupca i szamana, ze skrzyń i rzadkich przedmiotów, z prysznica i toalety, a nawet z niektórych wyjątkowych dekoracji zdobytych w czasie eventów. Kontynuuj eksplorację wysp, a znajdziesz więcej sposobów na zebranie energii!

Jak gotować posiłki?

W grze możesz gotować i jeść jedzenie, aby uzyskać więcej energii. Aby przygotować jedzenie, otwórz palenisko (kocioł) lub kuchnię, a następnie przeciągnij ikonę jedzenia do szczeliny do gotowania. Kiedy jedzenie będzie gotowe, zabierz je z kotła lub kuchni, a zostanie ono umieszczone na stole. Kliknij stół, przenieś jedzenie do wolnych komórek i kliknij ikonę talerza z całkowitą sumą energii.


Jak nakarmić swoją rodzinę?

Aby nakarmić postacie, musisz otworzyć stół obiadowy, przeciągnąć niektóre dostępne posiłki do wolnego miejsca, a następnie nacisnąć przycisk „Jedz” (ikona talerza po prawej stronie).


Dlaczego dostaję komunikat „Wszyscy są pełni”, gdy próbuję nakarmić rodzinę?

Oznacza to, że masz za dużo energii, więc rodzina nie może jeść. Jeśli tak się stanie, musisz wydać trochę energii. Wskazówka: jeśli chcesz zebrać dużo energii, najpierw nakarm rodzinę, a następnie zbierz skrzynie / kupca / szamana / prezenty / pakiety energii.

Dlaczego nie mogę powalić dużych drzew ani rozbić skał?

Oznacza to, że Twój poziom nie jest wystarczająco wysoki. Zdobywaj punkty doświadczenia i podnoś swój poziom, aby uzyskać droższe zasoby.Gry podobne