Europe 1400 to darmowa przeglądarkowa gra MMO, której gameplay opiera się głównie na handlu i polityce z czasów czternastowiecznej Europy. Jest to krótko mówiąc gra fabularna, podobna chociażby do takich tytułów jak Age of Ocean i Business Tycoon Online.

Europe 1400 zawiera skomplikowany system ekonomiczny, gdzie gracze produkują sami różnego rodzaju dobra i handlują nimi w wielu miastach. Gracze mogą również starać się podwyższać swoją pozycję polityczną, ugruntować pozycję w kościele, albo nawet zająć się handlem na czarnym rynku. Możemy współpracować z naszymi znajomymi, handlować w ciemnej strefie, a także planować sabotaż przeciwnika lub liczne polityczne zabiegi.


Ulepszając swoją rezydencję, warsztat możemy rozszerzyć zakres działań ekonomicznych naszego imperium, a wtedy już prosta droga otwiera się przed nami, aby ustanowić naszą dynastię kolejnymi władcami.

miasto europe 1400

W przeglądarkowej symulacji handlowej Europe 1400 startujemy tylko z 1000 sztuk złota. Możemy wybrać jedną z dziewięciu dostępnych profesji co zadecyduje w dużej mierze o tym jaką produkcją się zajmiemy. W grze znajdziecie ponad 100 przedmiotów, którymi można handlować, będą także artefakty i innego rodzaju itemy. Głównym celem jest tutaj zarabianie kasy, rozwijanie swoich umiejętności oraz cykliczne kupowanie i sprzedawanie, aby rynek dynamicznie się rozwijał, a nasz budżet ciągle wzrastał.


tawerna europe 1400

Mam nadzieje, że zrozumieliście, iż gra Europe 1400 daje nam szerokie pole do popisu, możemy tutaj ruszyć praktycznie z każdego rodzaju biznesem, a każda ścieżka rozwoju wymusi na nas planowanie zupełnie innej strategii. To jest niebywała zaleta gry, bo w tym momencie nie ma tutaj jak się nudzić, trzeba myśleć, kombinować, a czasami nawet ponosić wielkie ryzyko, ale bez tego nie ma zabawy.

WARTO ZOBACZYĆ  Lost Saga

europe 1400 via www

Już niedługo powstawnie FAQ i poradnik do Europe 1400, a także postaram się opisać drzewko rozwoju. Dla wielbicieli ułatwiania gry informuje, że nie ma żadnych kodów do Europe 1400, żadnych cheatów czy też hacków, nauczcie się tego i nie pytajcie o to w komentarzach.


Gry podobne