Entropia Universe, znana wcześniej pod nazwą Project Entropia, to gra MMO osadzona w niesamowitym świecie science fiction, gdzie poznamy mnóstwo nowych planet, a co najważniejsze – zarobimy prawdziwe pieniądze. To właśnie możliwość zarabiania pieniędzy na samej grze sprawiła, ze gra zyskała tak wielką popularność w świecie online. Osobiście znam jednego gracza, który zainwestował w tym świecie (przypominam nierzeczywistym świecie) kilka tysięcy złotych i jak się okazuje zwróciło mu się to z pokaźną nawiązką.

To w co zainwestujemy w Entropia Universe zależy jedynie od nas samych, a możliwości jest całkiem sporo jak i samych światów gry do wyboru. Możemy spróbować swoich sił na planecie Calypso jak i na Rocktropi, gdzie jak sama nazwa wskazuje inwestycje kręcą się wokół branży muzycznej, a Calypso to dobry pole do popisy dla każdego dewelopera. Jest jeszcze jedna planeta znana pod nazwą Next Island, ale tutaj mamy wyższą szkołę jazdy bo kręcimy się wokół podróży w czasie i przestrzeni.


A teraz coś dla fanów zarabiania i muzyki Michaela Jacksona, artysty który został doceniony na cały świecie. Otóż w Entropia Universe istnieje jeden świat specjalnie przeznaczony dla jego fanów i robiąc tutaj cokolwiek upamiętniamy jego twórczość. Dla bardziej gorliwych przygotowano przerażające planety, na których spotkacie postacie ze znanych horrorów i mówię tutaj o Frankenstainie czy o Wilkołakach.

Na tym zapewne nie koniec bo cały czas gra się rozwija i ewoluuje. Ale na tym my możemy zarobić i mieć masę dobrej zabawy – o ile kręcą was takie klimaty.

Wymagania systemowe:

  • Pentium III 650MHz
  • 128MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D

Zdjęcia z gry:


Gry podobne