Waśnie w Empire Craft to niszczycielska siłą, zwłaszcza gdy to jedna rasa, podzielona na różne narody, walczy ze sobą z pobudek błahych, nie mających większego znaczenia dla życia.

Jednak w prezentowanej grze należało odłożyć wszelkie konflikty na bok, gdyż pojawił się groźniejszy wróg, gorszy od najgorszego zła, które do tej pory stąpało po tej spokojnej krainie.


Opis gry Empire Craft

Tak naprawdę Empire Craft to darmowa gra strategiczna na nasze przeglądarki, w której zaczynamy swoją przygodę od niewielkiego kawałka ziemi, na którym krok po kroku możemy budować swoją potęgę gospodarczą jak i oczywiście militarną. To dwa nieodłączne filary potężnego imperium, więc zapominając o ekonomii możemy jedynie pomarzyć o rozwoju wojska.

Empire Craft 002

Jednak budowa to nie jest nasz pierwszy krok w przyszłość, zaczniemy w Empire Craft od wyboru swojej rasy i tutaj standardowo pojawiają się Orki, Ludzie i Elfy. Dalej już zaczynamy zabawę w pełni rozwiniętej symulacji budowy miasta, dzięki której cegła po cegle wzniesiemy kluczowe dla naszego społeczeństwa budowy i zbadamy nowe technologie, które pozwolą nam tworzyć szybciej, taniej i stąpać śmiało ku nowej przyszłości.


Empire Craft 003

 

Tak naprawdę jeśli nie chcecie tutaj walczyć to wcale nie musicie tego robić, nie ma przymusu, aby palić i grabić inne miasta, można próbować dyplomacji, zaspokoić swoje potrzeby w budowie miasta i ekonomii, a nie od razu bić, zabijać i wycinać w pień.


Co więcej, w Empire Craft możemy znaleźć osoby myślące podobnie, mające identyczne cele i wtedy najlepiej stworzyć sojusz, który zaświeci pośród innych swoją militarną jak i ekonomiczną potęgą.


Gry podobne