Już jutro, 24 stycznia, w Elvenar czeka nas chwilowa przerwa, a to tylko wyjdzie nam graczom na dobre, gdyż wprowadzona zostanie aktualizacja 1.71 do gry. Nie przestraszcie się jeśli nie będzie możliwości logowania się do gry przez kilka do kilkunastu minut.

Z pewnością widoczne zmiany będą w jakości obrazu dla HTML5 i tym razem nawet przy średniej jakości będziecie mogli ujrzeć grafiki związane z Antycznymi Cudami. Dodatkowo pojawią się podpowiedzi do Reliktów przy kosztach Zakleć, gdy wchodzimy do zakładki Produkuj w Magicznej Akademii. Tam teraz ujrzycie ilość posiadanych Reliktów. Podobna modyfikacja zostanie dodana także w innych budynkach, choćby tych produkujących wojsko jak Tereny treningowe, Koszary czy Obóz Najemników.

Poprawione będą także niektóre błędy związane licznikami dostępnych zaklęć, podpowiedziami do Studni Życzeń czy też sama produkcja w Antycznych Cudach nie będzie resetowana tuż po włożeniu Run.

Jeśli chodzi o wersję mobilną gry Elvenar to i ona dostanie kilka zmian. W końcu będzie można odwiedzać miasta sąsiadów, nie będzie można nakładać dróg Osad Gościnnych na normalne drogi, a próby dołączenia do Bractwa w czasie karencji nie będzie powodowała dotychczasowych błędów.

Zmian w grze będzie znacznie więcej, ale o tym przekonacie się już jutro.