Elvenar, kolejna gra od InnoGames, w której głównie zajmujemy się budowaniem własnego miasta. Możemy wybierać czy wolimy grać Elfami czy tradycyjnie opowiedzieć się po stronie Ludzi. Ważne jest to, aby gra naprawdę nas wciągnęła, a przecież po to powstają strategiczne produkcję, aby wciągnąć gracza bez reszt na wiele, długi dni. 

Jak wiecie, nie każdemu jest dane wejść do obecnie trwających testów, ale Desercik przy współpracy z wydawcą gry oferuje dziś wam 100 kluczy, które upoważniają do wejścia w tajemniczy świat rycerzy i magi, do świata Elvenar.

[keys id=59119]

Gdy już weźmiecie swój kluczyk to wystarczy przejść na oficjalną stronę gry i założyć tam swoje konto. Aby to zrobić, trzeba wybrać nazwę użytkownika i hasło. Adres e-mail i klucz do wersji beta. Jeśli mimo to klucz nie działa, skopiuj go usuwają białe znaki i spróbuj ponownie.

Elvenar

Pamiętaj, że zespół z InnoGames nadal pracuje nad Elvenar. Tu i ówdzie mogą pojawiać się błędy. Uzbrójcie się w cierpliwość i zgłaszajcie ewentualne błędy, aby twórcy gry mogli je szybko poprawić i tym samym ją dalej udoskonalać.