Jeden z największych wydawców gier mobilnych, studio Gamevil, wystartowało dziś z globalną premierą swojej najnowej apki na iOS i Androidzie. Elune Saga, bo tak zwie się ich nowa gra, jest hybrydą łączącą w sobie zarówno elementy RPG z popularnymi funkcjonalnościami jakie oferują nam gry TCG (karcianki). 

Grę stworzyło koreańskie studio Waplesoft. W walce z przeciwnikami będziemy kierowali zarówno swoimi herosami jak i wspomagali się licznymi kartami, których na obecną chwilę znajdziemy około 200. Każda z kart może dać naszym bohaterom unikalne umiejętności jak i nauczą ich zupełnie nowych ataków. W Elune Saga nie mamy zwykłych kart, są to tzw. Karty Duszy (Soul Cards), które dzielą się na cztery kategorie związane z żywiołami takimi jak Ogień, Ziemia, Powietrze czy Woda. Dzięki temu możemy posiadane Karty Duszy łączyć ze sobą tworząc o wiele potężniejsze efekty.


Udostępniono nam także trzy tryby zabawy, w jednym z nich możemy przeżywać przygody w niekończącym się świecie Elune (Adventure), w kolejnym będziemy rywalizowali z tysiącami graczy z całego świata na krwawych arenach PvP, a w ostatnim zagłębimy się w tajemnice skrywane przez najmroczniejsze lochy.

[youtube id=”6zrqpQQakGc” width=”673″ height=”356″]

Grę Elune Saga pobierzecie za darmo na iTunes i Google Play.Gry podobne