Koreańskie studio NpicSoft prezentuje nam swojego non-targetowego MMORPG'a ELOA (Elite Lord of Alliance). Oba materiały wideo pochodzą z wczesnej fazy alpha, jeden to zwykła walka w jednej z instancji, a na drugim mamy już walkę z jednym z bossów. Widoków w grze będzie kilka, które można swobodnie przełączać, ale chyba izometryczne spojrzenie i tak będzie rządzić całą zabawą. Co do kontroli dostaniemy możliwość własnej konfiguracji klawiatury. Ale na szczególną uwagę zasługują dwa systemy: spawn i guild stock. Pierwszy pozwala nam przywoływać kontrolowaną przez AI postać spaw, która pomoże nam w walce. Owa postać może zostać zakupiona w item shopie gry, ale z tego co widziałem mamy w sklepie dwie opcję, darmową i płatną.


Guild Stock to ciekawa funkcja w ELOA, dzięki której gildia może zbierać środki wpłacane przez wszystkich członków na specjalnym ingamowym koncie. Wydaje się Wam, że znacie podobne systemy? Nie, środki wpłacone na konto gildii inwestujemy w sprzęt i ruszamy na podbój nowych wiosek. Jak tylko nasza gildia podbije nowe wioski to wszyscy inwestorzy (gracze, którzy coś wpłacili) dostaną specjalne nagrody o równowartości proporcjonalnej do całkowitej wpłaty jaką odnotowano w budżecie.

Zaciekawiłem Was?

 


To teraz mam lepszą wiadomość, czeka na wersja angielska gry. Oficjalna strona jest już online, ale nie ma na niej nic oprócz napisu Comming Soon, choć dodatkowo mamy info o tym, że jeszcze w tym miesiącu gra ELOA rusza z kopyta!


Gry podobne