Nie tak dawno pisaliśmy jak EA Games pozbywa się czterech najlepszych gier ze swojego portfolio. Więc nie powinno nikogo dziwić, że owa firma musi rzucić jakiś ochłap w zamian za niepowodzenie poprzednich produkcji.

Jak się okazuje tak się stało i EA Games zapowiedziało niedawno grę Star Wars: Battlefront i jeśli mnie pamięć nie myli to pogłoski na temat powstawania gry osadzonej w realiach Gwiezdnych Wojen były już w 2013 roku, o czym nawet pisaliśmy na łamach naszego portalu.


Niestety wcześniej nie wiedzieliśmy praktycznie nic o nowej produkcji, a teraz mamy już pełen obraz gry i będzie to… uważajcie… shooter! No cóż, spodziewałem się czegoś więcej jako wierny fan całej sagi George’a Lucasa.

[youtube id=”8TM6Vr7isvU” width=”673″ height=”356″]

Pre-Order gry jest już dostępny w cenie 199 złotych na Origin.


Rozgrywka w Star Wars: Battlefront toczyć się będzie na znanych nam planetach, czyli Hoth, Endro i oczywiście nie mogło zabraknąć Tatooine. Będzie również jeszcze jedna planeta, nigdy wcześniej nie odkryta – Sullust. Niczym młody Anakin Skywalker polatamy na latających motorach, zasiądziemy za sterami AT-Ats jak i popilotujemy Millennium Falcon czy X-wings. Wcielimy się w rolę samego Lorda Vadera, Booba Fett’a jak i wielu innych ikonicznych postaci wliczając w to naszych ulubieńców, czyli C-3PO jak i R2-D2.

 Star Wars: Battlefront

Czy jesteście na to wszystko gotowi? Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę gry, a premiery wyczekujcie już 17 listopada.Gry podobne