Gra Dżungla to kolejny produkt przeglądarkowy od studia Plinga, który coraz więcej swoich gier rozpowszechnia na portalu społecznościowym Nasza Klasa.

Niestety muszę uznać, że tym razem nie popisano się zbytnio kreatywnością. Styl gry jest identyczny jak w Fishdom, tyle że tutaj nie trzymamy swoich rybek w akwarium, ale zwierzęta w tytułowej dżugli.


Dla fanów Fishdom tytuł pewnie przypadnie do gustu, kolorowa, kreskówkowa grafika, duży wybór zwierząt do hodowli, choć na początku jest tylko 2 rodzaje. Tak jak w naszym akwarium, tak i tutaj możemy początkowo trzymać i hodować tylko pięć zwierzaków naraz.

Każde zwierzę ma określony czas, w którym osiąga swoją dojrzałość, jednak pamiętać musimy o ich karmieniu, a jak zachorują musimy podać im lekarstwo. Niestety nie bawią mnie tego typu gry więc możliwe, iż mój osąd nie jest subiektywny, aczkolwiek gra jest kierowana zapewne do najmłodszych, którym nie będzie przeszkadzać fakt, że królik wygląda jak zmutowany kot, a zwierzęta nie poruszają nogami, a pływają raczej po mapce.

No cóż zachęcam do przetestowania na własną rękę.Gry podobne