Pierwsza faza zamkniętych testów beta TERA odbędzie się już w ten weekend i potrwa od 17 do 19 lutego. Każdego dnia, od godz. 15:00 do północy, dzielni bohaterowie będą mogli przemierzać świat TERA. Będzie to pierwszy z pięciu etapów, dostępnych dla uczestników zeszłorocznych testów, a także osób, które zamówiły grę w przedsprzedaży i 1000 wybranych zwycięzców, którzy zarejestrowali się do wczesnej bety. Każdemu z testerów przysługują dwa miejsca na postacie, którymi udowodnią swoje umiejętności i stoczą zacięte bitwy, z możliwością osiągnięcia 22 poziomu doświadczenia. Po raz pierwszy gildie będą miały okazję zmierzyć się na serwerze PvP, który wszystkim nieustraszonym oferuje także specjalną misję w mieście Velika.

Dzięki działaniom, które przeprowadziliśmy w ostatnich dniach, udało się nam rozwiązać problemy, które doprowadziły do odwołania „pierwszego wglądu”. Dziękujemy za niesamowite wsparcie i zaangażowanie społeczności TERA. Wszystkie testy beta odbędą się zgodnie z planem.


Oparta na modelu subskrypcji, TERA będzie mieć swoją premierę 3 maja 2012. Dystrybucją detaliczną w Europie zajmie się Ubisoft, natomiast Frogster przejmie obowiązki związane z dystrybucją cyfrową.

pre order tera


Gry podobne