Dungeon Party to kolejna gra MMO, którą oddało w ręce fanów znane studio Cyanide, które wydało mnóstwo gier z serii Games of Throne (na podstawie seriali Gra o Tron). Jest to sieciowa gra multiplayer, która dostępna jest całkowicie za darmo. Wchodząc do gry trafiamy do jednego z dwóch pięcioosobowych zespołów. Głównym zadaniem takiej drużyny jest zdobycie skrzyni pełnej skarbów, ale w drodze do celu przeszkadzają im hordy potworów, które nie ulękną się żadnej siły.

Dodatkowo lochy, które będziemy przemierzać w grze są zasiane różnymi pułapkami, więc nie tylko musimy polegać na sile ramion, ale także być niezwykle spostrzegawczym, aby nie wpaść w pierwszą lepszą jamę wykopaną przez potwory. Zwyciężamy całą drużyną o ile przed drużyną przeciwną uda nam się wyjść z lochu na powierzchnie ze skarbem, co uwierzcie mi nie jest prosta sztuką.


Dungeon Party 009

Zaczynając przygodę w Dungeon Party mamy do wyboru sześć różnych postaci, z których wybrać należy tą najbardziej pasującą do naszego stylu rozgrywki. Oczywiście w miarę rozwoju gry rozwijamy się i my, ale czynnie trzeba uczestniczyć w całej rozgrywce, a doświadczenie i nowe poziomy będą same przybywały bez żadnych problemów.

Wiele osób twierdzi, że gra Dunegon Party zahacza poniekąd o gatunek hack’n’slash, ale już sama grafika powinna przypaść wam do gustu, a oprawa dźwiękowa nadaje dodatkowego smaczku całej zabawie.


Wymagania systemowe:

  • Core 2 Duo 2.13 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista

Gra nie jest dłużej dostępna online!


Gry podobne