Eksploracja wspaniałego świata fantasy gry Dungeon & Heroes jest o wiele ciekawsza (o wiele łatwiejsza) jeśli posiadamy legendarnych bohaterów w swoim składzie. W dzisiejszym poradniku dowiecie się jak zdobyć legendarnych heroesów w Dungeon & Heroes.

Jeśli dopiero co zaczynasz przygodę z grą powinieneś skupić się na zebraniu jak największej ilości legendarnych bohaterów zamiast skupiać się na innych aspektach gry, więc odpowiedzmy sobie na pytanie: Jak zdobywać takich bohaterów?


Prawda jest dość bolesna, zwłaszcza dla tych, którzy chcę ich zdobyć bardzo szybko. Chcesz mieć legendarnych bohaterów już na starcie? Wydaj na to prawdziwą kasę i gotowe. Jednak wiem, że szukacie metod na ich zdobycie, które nie będą Was kosztować nic, prócz cennego czasu.

Najłatwiejszy sposób dla nowych graczy

Jeśli więc jesteś za darmowymi metodami to uzbrój się w cierpliwość i zacznij pracować na swój sukces już dziś.

Darmową metodą jest skorzystanie z wydarzenia Gold Chest Event, która odbywa się regularnie w świecie gry. Kiedy się rozpocznie, potrzebujesz 100 złotych kluczy, które po wykorzystaniu na otworzenie skrzyń, dadzą ci możliwość wyboru legendarnego bohatera (plus również daje to większe szanse na zdobycie co najmniej innej legendarnej postaci poprzez otwieranie ogromnej ilości skrzyń – kwestia szczęścia).


Zebranie 100 kluczy nie będzie proste i trzeba sporej dawki cierpliwości. Klucze możesz odbierać każdego dnia w sklepie gildii jak i z Infinity Tower (co dziesięć poziomów). Rzadko, ale również, klucze pojawiają się za złoto na rynku jak i pojawiają się w grze specjalne oferty jeśli chcemy wydać nieco diamentów.

Innym sposobem na zebranie kluczy jest walka z potworami na mapie gry, śledzenie eventów czy też Statua Bohatera (Statue of Hero).

Jeśli gracie codziennie i naprawdę chcecie zebrać wspomniane 100 kluczy, to spokojnie można to zrobić za darmo mniej więcej w 60 dni.


Inne sposoby na legendarnych w Dungeon & Heroes

Otwieranie Złotych Skrzyń również daje nam szansę na zdobycie Legendarnego Bohatera. Szansa jest naprawdę niewielka, ale znam wielu szczęśliwców, którym się ta sztuka udała.

Możemy także z wykonywanych zadań zbierać odłamki bohatera (Hero shards), nie jest to prosta sztuka, ale lepsze to niż nic.

W strategii długoterminowej rozważcie zbieranie Dragon Eyes i wymianę zebranych elementów na legendarnych herosów. Na początku gry raczej tej metody nie wykorzystacie, ale rozważcie to na przyszłość.

Jaki bohater jest najlepszy?

Obecnie znam pięciu legendarnych bohaterów w Dungeon & Heroes: Brynhild, Nekros, Cassandra, Osiris i Anub’rake. Regularnie, ale nie za często, do gry dodawani są nowi bohaterowie. Wymienieni bohaterowie mają na starcie 5 gwiazdek i wymagają dwóch odłamków na pierwszą niebieską gwiazdę, 5 na drugą i 10 na trzecią i tak dalej.

Pamiętajcie o tym, że nawet najsłabszy bohater legendarny jest lepszy od zwykłych i z pewnością zechcecie ich ulepszać od razu. Więc nawet jak trafi się wam prawdziwy słabeusz wśród legendarnych to cieszcie się, że go macie. Jeśli bierzecie udział w wyzwaniu odnośnie 100 złotych kluczy, o których pisałem wyżej, to przy wyborze bohatera polecam – Brynhild lub Osiris.


Gry podobne