Dungeon Blitz to niesamowita gra na przeglądarki, którą charakteryzuje niecodzienna grafika utrzymana w stylu retro, rodem z lat 90-tych. Choć nie można odmówić jej niezwykle barwnej szaty graficznej to nie cieszy się ona zbyt wielkim powodzeniem zarówno za granicą jak i w Polsce.

Z doświadczenia wiem, że również niewielu graczy o niej słyszało i stąd decyzja o stworzeniu dla niej krótkiego opisu na naszym portalu. Jednak nic nie odda tego w pełni co kryje się za dziś recenzowanym tytułem.

Opis gry Dungeon Blitz

Jeśli chodzi o rozgrywkę to nie będziecie zawiedzeni, trzyma swój poziom, a już podczas wyboru jedne z trzech dostępnych klas będziecie mieli mały zawrót głowy, gdyż pomimo tego że każda z nich jest inna to nie ma między nimi wielkie przepaści zarówno pod względem siły jak i umiejętności. Naprawdę chwilami ciężko jest zdecydować się na jedną z nich, ale myślę, że tak doświadczeni gracze jak Wy nie będą mieli z tym problemów. Po prostu warto wybrać klasę pasującą do naszego stylu gry.

Dungeon Blitz

Jak już sam tytuł nam mówi, akcja toczyć się będzie przede wszystkim w mrocznych dungeonach, gdzie czekają na nas liczne zadania jak i całe hordy dziwacznych stworów do pokonania. W międzyczasie trafimy na potężne bossy, które zastąpią nam drogę i będą próbowały uprzykrzyć życie.

Świat gry Dungeon Blitz powinien być bliski wielu osobom, każdy odnajdzie się w nim bez problemów i nie ma tutaj zbędnych dodatków, które odwracałyby naszą uwagę od głównego celu gry jakim jest eliminacja, eliminacja potworów jak i innych graczy.