Może czas osiąść na spokojnej wyspie tropikalnej pośrodku Pacyfiku? A może to właśnie tam jest to miejsce, gdzie zaczniemy karierę prawdziwego rajdowca, poczujemy zapach spalonej gumy i wsłuchamy się pisk opon? 

Drift City to darmowa, kliencka gra która zabierze nas do raju, gdzie zdobędziemy każdą uliczkę. Tutaj liczy się tylko jedno – zwycięstwo. Rozpocznij swoją karierę kierowcy rajdowego i stwórz od podstaw swój samochód, którym wygrasz każdy wyścig. Załaduj do niego części, które sprawią że pojedzie szybciej, będzie wytrzymalszy i szybciej przyśpieszy nawet na śliskich nawierzchniach.


Na jezdniach Drift City kreujemy własne zasady, to my tutaj rządzimy i wyznaczamy nowe standardy zbierając za to również punkty. Możemy jechać tuż za autem przeciwnika, zjechać na przeciwny pas ruchu czy też wzbić się do nieba na licznych pochylniach i patrzeć jak naliczają się nam punkty combo. Owe punkty przydadzą się do zakupu nowych akcesoriów i części, które wzmocnią wydajność naszego auta.

driftcity-23125421930

Wyścigi online czekają

Zbierz grupę znajomych i ruszcie na wyścig razem, pręż swoje muskuły na ulicach Drift City. Możemy również tworzyć własny zespół jak w profesjonalnych wyścigach i rywalizować z innymi zespołami. Jeśli uda nam się wygrać to otrzymamy ogromy bonus sławy w nagrodę jak i również Mito.


Przed rozpoczęciem wyścigu musimy wpłacić pewną sumę pieniędzy, która wliczana jest do głównej wygranej, którą zbierze na końcu wyścigu najlepszy. Możemy również dołączyć do rywalizacji RushTime, gdzie nielimitowana ilość graczy może wziąć udział, a my będziemy mieli za zadanie upolować olbrzymiego bossa HUV i obalić jego legendę.

Udowodnij w Drift City, że to ty jesteś najlepszym kierowcą na całym świecie rywalizując z osobami z całej kuli ziemskiej. Mamy tu także solowe trasy, drużynowe mecze i ekscytujący tryb RushTime, o którym wspomniałem już wcześniej.

Zdjęcia z gryGry podobne